co se stalo se spidrer74 ?

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Zamčeno
vlčák

co se stalo se spidrer74 ?

Příspěvek od vlčák » 01 říj 2007 22:50

koukal jsem na starší témata a upoutalo mně ( převážně str. 7) že je tam spousta témat - " .... " při blžším průzkumu jsem zjistil, že veškeré názvy a příspěvky uživatele spider74 jsou pryč ...


Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 02 říj 2007 13:00

Spider podle mě nepřiměřeným způsobem reagoval na to, že někdo nepříliš taktním způsobem prezentoval nesouhlas s jeho názorem. Spider tu sám sebe prezentoval jako člověka z praxe, podle mě měl co říct, ale po diskuzi tuším s Alfonssm a 4mikem se urazil a smáznul všechny své příspěvky.
Jeho věc, podle mě co říct měl a fórum je koneckonců o konfrontaci názorů.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 02 říj 2007 22:25

jo to je fakt , že tam bylo spousta , dobrých fór a je škoda že z nich smazal názvy, ted se už nedaji najít , podle ostatních odpovědí se dá ještě poznat o čem se tam debatilo , ale je to půlka diskuze :(
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 03 říj 2007 09:26

Jak říkám, s tím nic nenadělám. Nemůžu posuzovat do jaké míry byla kritika jeho osoby oprávněná. Osobně by mě třeba taky naštvalo, kdyby se mnou jako s člověkem z praxe, pro nějž jsou zbraně téměř denním chlebem polemizoval nějakej hobbbysta - to je problém fóra, težko se zjišťuje něčí odbronost a fundovanost. Na druhou stranu mohl svoje tvrzení rozumně podpořit arumenty a ne demonstrativně jeden po druhým vymazat svoje příspěvky. Když jde někdo "s kůží na trh" tak musí počítat s nějakou konfontací.
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 03 říj 2007 09:54

mohl bych vědět kterým příspěvkem byl uražen či kritizován ??
všechny krom jeho zůstaly nezměněny
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 03 říj 2007 10:13

Nemám čas to hledat a nechci rozpoutávat flame. Padlo tam slovo idiot, tuším v souvislosti s doporučením levnějšího kolimátoru. On tvrdil, že to vyzkoušel a drží mu, vy jste tvrdili opak. Podle mě se opačný názor dá prezentovat s větším citem a má pak i větší váhu. On se k tomu nepostavil s argumentací, ale prostě se urazil a z fóra odešel. Jeho řešení neschavaluju, ale na druhou stranu si stojím za tím, že nezáleží jen na tom CO je řečeno, ale taky na tom JAK je to řečeno, diskuze má být na určité odborné úrovni a věcná, nikoliv emotivní. To se v tomto případě až tak nepovedlo. Jednou už se to řešilo, teď je to uzavřená věc. Konec.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 04 říj 2007 23:24

jo v tom máš pravdu, že se tu natlachá spousta blbostí, těžko se zjištuje kdo má pravdu, já to beru s rezervou, když se mi něco líbí tak to využiju, když ne tak se tím nezabívám ... je tu přece svoboda projevu, ne ?
- každopádně by sem neměli patřit nadávky a urážky na druhé, jestli se naštval a odešel , tak to chápu, ale kvůli jednomu "xy" dát si práci a všechno smazat - ve stylu, když se vám to nelíbí , tak nic mít nebudete ... , tak to mi připadá taky trochu extrémní :( ( a vůtči ostatním to taky není hezké, aspoň názvy mohl nechat ... )
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 05 říj 2007 13:40

ano, pokial si pametam bolo to o pouziti airsoft kolimatoru na SA58 (alebo dacom podobnom...), ze jemu to v pohode drzi a funguje... za co bol vysmiaty a oznaceny za blba, ze to odporuca aj ostatnym pouzit
Uživatelský avatar
Cherubín
Příspěvky: 32
Registrován: 23 úno 2006 15:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Cherubín » 07 lis 2007 11:56

Fakt je, že se do spidera74 pár lidí dost opřelo, fakt je, že reagoval zřejmě nepřiměřeně. Příklad toho, kdo a jak spidera74 nakanadil
Nechci se s tebou bavit, nebavím se s tebou, ostatním třeba moje zkušenosti pomohou. To je ten obecně správný a přijímaný postoj. Sám se taky občas nechám nakanadit, ale netrvá mi dlouho a mávnu rukou s povzdechem "Víš, co ty mi můžeš a já tobě nemusím?"

On je Kubajzz (a další uživatelé) zde na fóru známej jako takovej dloubal, šťoura, někdo by řekl, občas třeba i vysírka. Ale díky právě takovým, věčně nespokojeným dloubalům, míří lidstvo k pokroku. Ovšem právě proto, že je šťoura, hraje si s tuningama zbraní apod. a tím některým z nás dělá radost.
Ale už je spider74 zpět, chvála Bohu. Mám dojem, že nám zase hodí pár perel. Většině "sviní" (sorry, nechci tím urazit ty, kteří s ním nesouhlasí) to vadit určitě nebude a my, co toužíme po bohatství, mu poděkujeme.
Vržený nůž, střelu ani slovo nezastavíš.
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 07 lis 2007 13:48

Cherubin
pokud mne paměť neklame, tak Kubajz jen reagoval na výpad ve stylu "nebudu se bavit s někým, kdo má na vzduchovce tlumič"
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 07 lis 2007 14:08

Spider je zpět, věc byla probrána. Další debata mi nepřijde účelná takže LOCK
Zamčeno