CAFTA

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: CAFTA

Příspěvek od SniperCZ » 07 čer 2014 06:20

Každý rozumný člověk, musí poznat, že je Laponec provokatér. Pokud ho někdo z Vás bere vážně, tak si ještě jednou přečtěte jeho příspěvky a srovnejte si to v hlavě. Je to politickej, haní císaře pána :lol:


CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: CAFTA

Příspěvek od PEPAN » 07 čer 2014 07:16

Jen se dál projevujte a kopejte do něj :lol:
Jelikož mě to doteď nezajímalo až jsem to tu přečetl. docela čumim jak se někteří vybarvujou, od dost slabých výmluv přez překrucování faktů teď i napadání, jen tak dál, :mrgreen:

Jinak pozdní starty bych viděl nejspíš na zvyšující se nároky na organizaci, dřív měly všichni co dělat a byla pohoda, je to taky důvod proč nejezdim a nebudu už to asi střílet vůbec, už jen hromadný start je něco co nepobírám. To nikomu ale nevpaluju, to je muj boj :)
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: CAFTA

Příspěvek od SniperCZ » 07 čer 2014 08:15

Teď si nejsem jistý, jestli to nebylo na mně :?: Některé mé texty nemusí být zcela jednoznačné, ale co se týče Kubaizze, tak si ho nesmírně vážím za nejednu věc a cokoli jsem zde pronesl, nemělo mít charakter kritiky na něj.
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: CAFTA

Příspěvek od mandy » 07 čer 2014 08:46

Pozdní začátek závodů, to je jen trapná záminka. Pozdní začátek v tom pravém slova smyslu jsem nezažil ani nepamatuji. Dokonce na MS byl start opožděn cca o hodinu. A nevšimnul jsem si,že by to někomu vadilo.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: CAFTA

Příspěvek od SniperCZ » 07 čer 2014 08:58

Já bych to zase nezpochybňoval, někomu to opravdu může vadit. Každý organizátor soutěže (jakékoli), si vytváří různými faktory svou prestiž. Námitka byla vznesena, jak s tím jako klub naložíte je Vaše věc. Nechme to být.
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: CAFTA

Příspěvek od mari » 07 čer 2014 18:15

Jaky je ten pravy smysl slova? Dve hodiny je malo?
Nebert to jako pravy slova smysl,ale jako fakt exaktne dolozeny merenim hodinkami, ktere uz tikaji na svete par set let a doted se jimi civilizovana spolecnost ridi.
A normalni clovek chape, ze deset neni to same jako dvanact, ci pul jedne (tomu se rika zpozdeni)
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: CAFTA

Příspěvek od mandy » 07 čer 2014 22:11

Já vím, o kterém pozdním začátku mluvíš. Jen se snažím říct, že to není žádný standard. Namátkou, poslední Stárkov začal na minutu přesně. Totéž v Plzni nebo dnes v Popicích. Myslím, že takový extrém se děje zřídka a určitě to nikdo nedělá úmyslně. A jak sem už někde psal ani na MS se to prostě nemusí podařit. Myslím, že s trochou pochopení se i to dá zvládnout.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: CAFTA

Příspěvek od mari » 07 čer 2014 22:26

Umyslne urcite ne, ale obcas to nekde vazne.
Bohuzel mam na takove zavody asi smulu.
Doufam,ale ze s prichodem organizace a zaroven povyseni HFT zavodu na zavody, a ne srazy plinkingu, se to zlepsi.
To me stve vic nez cokoli jineho.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: CAFTA

Příspěvek od mandy » 07 čer 2014 22:40

Tak to tě srdečně zvu, protože myslím, že většina lidí závodí. Ale taky myslím, že stejná většina se ráda vidí a tím naplňuje podstatu srazu.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Re: CAFTA

Příspěvek od Barys » 09 čer 2014 12:29

Pánové hezky! Většinou co jsem jezdil na srazy mě bavilo více než závodit, strávit pěkný čas s lidma, který mám rád a je mi s nima dobře. Obávám se,že pro mě už to nebude taková pohoda. Nejsem plně splachovací a tuto špínu jsem si ani ve zlým snu nepředstavoval :!:
Bohužel, ale vidím, že každý má svou pravdu, ale sobeckosti a nelidskosti se tu předvedlo už víc než dost.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: CAFTA

Příspěvek od mildot » 09 čer 2014 13:13

2Barys:to nebude tak hrozný :roll: já tě za ten rok co jezdim eště neviděl :wink:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: CAFTA

Příspěvek od Kubin. » 09 čer 2014 14:07

Zdravím pánové,
nuže hezky se to tu nečte. Musím souhlasit s Barysem. Na tom srazu vidím a vždycky jsem viděl hlavně to vše kolem samotného závodu, klábosení, grilování, debatování o vychytávkách, osahávání cizí techniky atd.
Jestli někdo na tyhle závody jezdí pro potěchu ega z vítězství tak ok, ale mě to hlava nebere.
Jako jeden z mála tady si pamatuju ty úplně první srazy, kdy se řešilo že sraz už bude fakt velkej když dorazí 10 lidí s lámačkama a ti největší borci budou mít CZ 200.
Pak sem se na to na chvíli kvůli práci vykašlal a zase mě to přitáhlo zpět a nestačím se divit jak stoupla kvalita vybavení technického a a ruku v ruce s tím klesla kvalita vybavení morálního.
S ohledem na vzpomínky na ty první srazy se mi ani do těch aktuálních závodů nechce. Nějak se vytratil ten původní účel těchto akcí, dobře pobavit a odpočinout si od každodenního stresu.
Na obranu organizátorů, nemyslím si že se tohle dá dělat pro peníze, určitě ne se startovným 100,-...kdo se kdy účastnil jakéhokoliv závodu anebo podobné organizované akce, kterou dávala dokupy profi firma tak ví, že startovný je vždy v několika stovkách korun. Upřímně, kdybych měl dělat podobnou akci a měl od 50 střelců vybrat kilo a poplatit všechny náklady s tím spojený tak sem šul nul na nule. Si spočítejte kolik kdo vyděláte denně. A pak si spočítejte, že organizace takovýho setkání není jen o tom jednom dni, kdy se všichni sjedem na jedný louce střílíme jak o život.
Ono když někdo něco takovýho ještě nedělal, tak jen blbě kecá.
Každopádně já bych to nedělal, ne za tyhle peníze ani za ty všechny kecy chytrolínů jak je všechno špatně.
Mě by jen zajímalo když si tohle vlákno otevře člověk, co chce se střílením začít, jestli ho to nějak motivuje, anebo spíš odrazuje.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Re: CAFTA

Příspěvek od Barys » 09 čer 2014 14:14

Právě v tom to vězí, byli časy, kdy jsem nevynechal ani jeden.
No, ale jestli ti tady to dohadování připadá, že není tak hrozný tak prostě jdem každej po něčem jiném. Mimochodem já jezdím přes sedm let :wink: a pamatuju krásný kamarádský časy a z těch dob mám tady hodně přátel.
Toto byla reakce na příspěvek od mil dot.
Naposledy upravil(a) Barys dne 09 čer 2014 14:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: CAFTA

Příspěvek od Hellboy » 09 čer 2014 14:23

no co dodat sice nejsem tu tak dlouho jako vy cca 3 roky
a jak psal kubajzz jsou dve skupiny zavodnici a ty na pohodu a nekdy obousmerne meni stranu
a ja zacal na pohodu pak jsem to zacal brat jako zavodnik(a prekrocil jiste hranice) a ted jsem zpet na pohodu ...a radeji prodal profi vybaveni ... a nechal ji jen na plinkacku 5,5 ...
ja chapu obe strany a proto je tu Kubajzz(zavody) a Ales-sice taky zavody,ale spis je to takova ta druha skupina za coz jsem moc rad,ze si tam muzu zajet a pokec i s moji 5,5
takze ma vlastne kazdy na vyber ...i kdyz vyvoj je patny na kazde strane s tim nikdo nic neudela
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
ranovak
Příspěvky: 905
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: CAFTA

Příspěvek od ranovak » 09 čer 2014 16:38

Barys píše:Právě v tom to vězí, byli časy, kdy jsem nevynechal ani jeden.
Sorry. Nechtěl jsem, ale musím reagovat:
No možná by bylo na čase na nějaký závod vyrazit! Protože já jsem si nějak nevšiml, že by se při závodech (ať už u Kubajze, Aleše, Darkena, na Moravě i jinde) šířila mezi lidmi nevraživost, nebo že by nebyl čas pokecat, vyzkoušet si kolegovu novou zbraň, puškohled atd. Spíše naopak! A teď v Popicích myslím nikdo nemůže říct, že by to nebyl fajn den s přáteli a podobně postiženými lidmi a to i přesto, že jsme mezitím stačili 2x vyrazit na docela náročnou trať. A kdo zůstal o chvíli déle, měl možnost si vyzkoušet i jiné zbraně... A toto všechno se dělo na regulérním ZÁVODĚ!
Ale někomu, kdo nikam nejezdí se to těžko vysvětluje...

A i kdyby vám ta "závodní" atmosféra tolik vadila, tak co vám brání v tom, uspořádat si sraz, bez startovného, bez propozic, bez pravidel, bez hromadného startu ap., protože na plinkačku snad není potřeba vybírat peníze a jedete tam jen za účelem se sejít... :wink:
Odpovědět