Britva

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Krádný dárek.

Příspěvek od Smékal Petr » 18 bře 2009 19:27

Ahoj kolegové,
na předchozí stránkách jsou fotky krásných Břitev, které Edí pracně získal. S obdivem jsem si prohlížel jeho krásky, a protože jsem člověk přející, tak jsem mu ze srdce přál radost kterou prožíval když se se svými přírůstky kochal. Průběžně jsem se dozvídal jak se mu daří obnovovat ostří a jak dával do jejich renovace svou duši. Pak najednou přišel balíček a po rozbalení jsem zůstal v údivu beze slov stát. Našel jsem v něm Břitvu, a ne lecjakou ale jednu z těch nejkrásnějších z Edího sbírky. Dokonale nabroušenou, ošetřenou, prostě načančanou. Byla uložená v pevném pouzdře od Břitvy Puma. Když jsem pouzdro rozbalil, tak Břitva byla uložena ještě v plátěném pouzdře, aby byla ještě více chráněná. Pouzdro ušil Edí vlastní Moravskou rukou. Tak se tímto rozrostla moje sbírka o krásnou 19 mm širokou Břitvu od firmy R.Staněk-NUSLE.
Tímto Edímu za tu fajnovou krásku moc děkuji. Udělal mi velkou radost.

Protože jsou zde již vyčerpané možnosti přidávání fotek, tak nemůžu přidat fotky té nádhery.


Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 18 bře 2009 19:45

Asi sa začnu červenat jak vlajky v roce 49 :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Krádný dárek.

Příspěvek od Smékal Petr » 18 bře 2009 21:11

Děkuji a to červenání je zvládnou jen ti co mají v sobě cit.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 19 bře 2009 07:54

...Zdravíčko,

před Edím- klobouk dolů, a Tobě Peťo gratuluji k nové BŘITVĚ. To muselo být úžasné překvápko. :D

Přeji všem hezkej den. Jindra 8)
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Dárek - Břitva

Příspěvek od Smékal Petr » 19 bře 2009 19:10

To si piš Jindro,
že jsem byl jak Alenka v říši divů. Byl to klasiký "šokec". Navíc zrovna včíl mám papulu zarostlou jak Krakonoš, tak by se mi to zrovna hodilo se s ní oholit, ale nemůžu si tu krásku vychutnat protože mě skolil sakra-bacil. Nebudu se holit, dokud nebudu mít ruku pevnou na tu novou krásku a pak ji hned zaběhnu, a podám reference. Už se těším.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 20 bře 2009 08:02

Čůs Peťo,

tož to je pech! Když je člověk nemocný, tak si pořádně nic nevychutná. Ale neklesej na mysli, to se poddá.
Přesto si myslím, že Ty- jakožto zkušený Břitvař se dokážeš oholit i po slepu a snad i nohou... :lol:
Ale teď už vážně. Dokázal by ses oholit v úplné tmě?

Jindřich :twisted:
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 20 bře 2009 09:57

Jooo a málem bych zapoměl Ti popřát BRZKÉ UZDRAVENÍ!

...Nechť jsi zase fit a s přesností nechť- pevná ruka vede Břitvu Tvou. J.
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Holení potmě

Příspěvek od Smékal Petr » 20 bře 2009 14:06

Ahoj Jindro,
to mě ještě nikdy nenapadlo. :shock: Tak vyzkouším zavřít oči při dalším holení. :roll: . Jestli sem přestanu připisovat, tak jsem na plastice. (v tom lepším případě) :lol: Jinak díky za povzbuzení.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 21 bře 2009 17:57

Zdravíčko Břitváčci,

tak jsem se před chvílí domazlil se svou novou Břitvou (mimochodem stále dokonale nabroušenou ještě z výroby) a vyzkoušel jsem při tvorbě pěny použít horkou vodu a můžu vám teda říct, že to je něco. Do misky jsem si nalél trochu převříté vody a do ni jsem pak šoupnul štětku. Štětiny byly pěkně měkučké a i Barbus měl jakoby jinou konzistenci. Pěna byla- jedna báseň..hotové bahýnko...jen jsem si chrochtal. 8) Po takovém fajnovém oholení jsem příjemně naladěn a totéž přeji i vám všem!!!

S pozdravem Jindřich
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 21 bře 2009 18:26

jjj dobrá pěna na čuňu to je 90% úspěchu :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
jarolik jiri

Příspěvek od jarolik jiri » 24 bře 2009 12:35

tož zdar nadšenci ostrých břitů!!!jak jsem uz psal že mě čeka první skušenost z břitvů tak jsem se o výkendu poprvé oholil.Měl jsem zapujcenu staru krasavicu"B.W.T SOLINGEN"od meho super brachy!toz musim rict ze to byl supr zažitek.Byl jsem aj prekvapený ze za 25 min jsem byl už oholeny,pocital jsem tak z hodinů.Toz tak.BŘITVA MĚ PROSTĚ DOSTALA.BŘITVĚ OBDIV A NAŠIM DĚDOM ČEST!!!
jarolik jiri

Příspěvek od jarolik jiri » 24 bře 2009 12:42

JO TAKY PŘEJU p.SMEKALOVI BRZSKE UZDRAVENI!!!!
A HODNE STESTI STYM EKSPERYMENTEM HOLENI PO SLEPU!!!!!!!
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Holení poslepu.

Příspěvek od Smékal Petr » 24 bře 2009 15:11

Ahoj Jarolik jiri,
díky za přání k uzdravení. Protože jsem to už nemohl vydržet, a taky moje paní mě už uháněla, tak jsem se pustil do holení. Nejprve jsem si připravil Břitvu od Edího, doleštil ostří podle svých představ, duševně se připravil na "příklepové" holení, (ruky se mi ještě klepou) a pustil jsem se do holení. Rozhodl jsem se vstoupit do neprobádaných vod oholení novou Širočinou, a to přímo. Napařil, namydlil, uchopil Širočinu, nasadil a začal. No hned se projevily všechny negativní příčiny v plném rozsahu. Nejistota, klepací ruka, nezvyk na širokou Břitvu, ostří které potřebuje ještě čas a tak to první holení Širočinou nebyla žádná sláva. Doholil jsem se svými Holkami Fousošmiknými. Protože jsem si však vzpomněl na svůj slib, že zkusím holení bez koukání, tak jsem to zkusil. Výsledek je docela zajímavý. Se zavřenýma očima dokáži nasadit Břitvu a klasicky provést tahy po tváři. Zda a jak bere vnímám podle citu bez problémů. Zvládl jsem však jen holení po srsti. Taky špička brady je trochu složitější, ale jinak to lze bez problémů. Největší a vážný problém bylo určit místo, kde mám poslepu najít neoholené části. Pohmatem sice najdu ostrůvky vousů, ale kde konkrétně nasadit Břitvu je poslepu, pro mně opravdový problém. Výsledek = naučit se hledat poslepu místo kde nasadit Břitvu, holení samo už pak jde v pohodě. Věřím, že trpělivým tréninkem se i to dá zvládnout.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
MUDR C

... poznámka

Příspěvek od MUDR C » 24 bře 2009 23:56

Dobrý večír

Petrovo "učení" mi připomělo slova Václava Havla: "Učení - to je slepec, který konečky prstů poznává milovanou ženu". Musel to být nezapomenutelný prožitek. Jen tak dál.

Pohodu + Jazz přeji

PS: Petře věř a víra Tvá Tě uzdraví.
Jindrich

Holení poslepu - bez újmy

Příspěvek od Jindrich » 26 bře 2009 13:27

Zdravíčko Kolegové,

jsem rád, že se ta myšlenka s holením poslepu ujala a že to Peťa S. zvládl na výbornou a hlavně - BEZ ÚJMY, protože bych si to jinak vyčítal. Přiznám se, že já sám jsem zkusil jen pár tahů a to ještě pohodlně na tváři a dál jsem si netroufl. Jsem hold ještě začátečník.

*** Přeji všem : pevnou ruku, bystrý zrak + vytříbené smysly ***

Jindřich
Odpovědět