BENCHREST

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 30 črc 2009 06:33

Smiegl : nic si z toho nedelej, me pokora, skromnost a pan Jungman obcas taky nic nerikaji.
Jen musime obcas cinit pokani abychom smyli svoje hrichy :)
Diabolky Heavy urcite ozkousej jsou jedny z nejlepsich. Vyrazne se projevuji od 40m ale diky sve vyssi hmotnosti maji i sva negativa pri energii 16J. Roky jsem strilel prave jen Heavy ale na Ft ci Hft nejsou idealni. A na 25m jsou zase zbytecny.


Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 30 črc 2009 08:02

Za grafy podekuj Aresovi.

Nic nezkazis kdyz otestujes kazde strelivo co ti prijde pod ruku.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 30 črc 2009 09:39

Tak teď už to chápu. Já totiž střílel terč pro BR 25m air rifle z UKBR 22 a porovnával jsem to i s výsledky místní ligy , kde 10 má průměr 2mm a není tam žádny středový bod pro absolutní střed, ale x ko je pokud celou desítku vygumuješ. Nejsem teď doma, ale předpokládám že 9 je stejná jako tvoje 10 tka. I tak je to pěkný výsledek to rozhodně.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 30 črc 2009 14:46

Smiegl : Vzhledem k tomu, ze to bylo strileny na nepomerny terc a na cca 21bm z BR stojanu, tak se jedna o vysledek, ktery nevypovida vubec nic. Ani o zbrani a o strelci uz vubec nic. Bohuzel, je to tak a nema cenu si pres internet neco namlouvat.
smiegl
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2009 20:42
Bydliště: PRAHA RUDNÁ

Příspěvek od smiegl » 30 črc 2009 15:18

sportovec píše:Smiegl : Vzhledem k tomu, ze to bylo strileny na nepomerny terc a na cca 21bm z BR stojanu, tak se jedna o vysledek, ktery nevypovida vubec nic. Ani o zbrani a o strelci uz vubec nic. Bohuzel, je to tak a nema cenu si pres internet neco namlouvat.

Díky za odpověd , byla výstižná a domnívám se že trošku nechápeš proč jsem test dělal :D a oba víme jak to myslím, nic ve zlém ale jsou lidi od kterých si radit nenechám :D přečtu si jejich příspěvek dlouze se zamyslím, popřemýšlím a řeknu si no zase jeden příspěvek který vypovídá o lidech co jsou naštvaní :) pokora mi v tomto případě fakt nic neříká.
STEYR LG 110 FT
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 30 črc 2009 15:47

Proc jsi sem dal ten test, ktery neni o nicem, fakt nechapu :), asi z neznalosti, kterou predbehlo vlastni ego. To bych jeste pochopil A ze umirnenost ti nic nerika je evidentni od tvych prvnich prispevku.... viz. tlumic a dalsi dementaria v jinych tematech.
smiegl
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2009 20:42
Bydliště: PRAHA RUDNÁ

Příspěvek od smiegl » 30 črc 2009 15:57

Pošli nám taky nějaký nástřelly na 22 metrů rád bych je porovnal s mými výsledky. Zajímalo by mne to a je jistý že z nastřelovacího stojanu v tunelu by to bylo stoprocentní ale ten rozdíl se pozná i z BR stojanu a za tím si stojím , z ruky to nemá smysl a od stolu na nožičkách už je to lepší ale roozhodně ne lepší než z BR stojanu. 8)
STEYR LG 110 FT
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 30 črc 2009 16:14

Prijed v nedeli do Panickych Brezan a ukazu Ti moji cestu :). Muj nazor na to jak se zde tu kratkou dobu ventilujes je : umim a vim prd ale jinak jsem borec. Prijed v nedeli a kdyz pozres ten prival svych streleckych vjemu, tak se te pokore branit nebudes.
Kazdy strelec by mel znat svoji zbran. Co jsi napsal do tematu Steyr za technicke informace, zjisteni, fakta. Jenom ja chci tlumic, strilim same desitky a daksi hoveziny. Takto se mezi lidi nedostanes a budes platit jen za internetoveho kecala.
Nic ve zlem, ber to jako radu a jak s ni nalozis je na Tobe.
smiegl
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2009 20:42
Bydliště: PRAHA RUDNÁ

Příspěvek od smiegl » 30 črc 2009 18:57

Proč bych nepřijel. :D můžeš být v klidu tenhle týden nejspíš ne ale určitě přijedu zadní bag nechám doma! Trochu mne štve jedna věc, dokážeš se chovat k lidem normálně krom toho že jen a jen urážíš a nic jim nevysvětlíš? Třeba na můj test diabolo napsat který jsem si udělal pro sebe a zveřejnil tohle?

Hele testy diabolek se dělají takto .....blalblalbla , tys to udělal špatně výsledky budou zkreslené takže to příště udělej tak jak jsem napsal nebo se podívej na tu a tuhle stránku.

Trošičku nad tím přemýšlej co mi napíšeš a jestli se uvidíme na přestřelce tak se chovej normálně nejsem zrovna člověk co si nechá urážky líbit a za borce se nepovažuju , jsou na tuty mnohem lepší . Střílím chvíli a informace na který jsem se zeptal ohledně tlumiče byly možná ne zrovna dobře zformulované , nebo neodborně podané na to mi odpověděl jeden striktně a to jsem poochopil a taky jsem to tak vzal.

takže v pohodě :wink:
STEYR LG 110 FT
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 30 črc 2009 19:52

Tohle vlakno se jmenuje BENCHREST a tak sem patri strelba ze stolu, stojanu a zadniho bagu.
2 sportovec
ty kdyz slysis "BR" tak dostanes koprivku tak se ti divim ze sem pises, kdyz uz vychovavas lidi a ucis je etice na foru (teda jinde jsi za to dostal ban)tak ze tim sam rid. tj bud prinosem a nebud OT.
2 smiegel
stul, stojan,bag a ukazatele je nezbytnost pri testu streliva nebo zbrane. je uplne jedno na jaky terc to strilis, staci A4 s teckou. jedinou chybu co jsi udelal je to ze jsi nestrilel 5ti rane polozky na soustrel a na vzdalenost ktera ne std. 25m
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
smiegl
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2009 20:42
Bydliště: PRAHA RUDNÁ

Příspěvek od smiegl » 30 črc 2009 20:37

Samozřejmě to udělám v rámci mých možností znovu a pořádně. pokusím se zjistit možnosti mojí pušky a proto jsem si domluvil na pátek výrobní halu a udělám test na expres a exact v hale tak jak se má na 25 metrů. Samozřejmě mne láká i vzdálenost 50 a 75 metrů a pokud zbyde čas tak pět nástřelů udšlám i na tuto vzálenost.

Díky za rozumnou informaci
STEYR LG 110 FT
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendous » 30 črc 2009 21:56

Dneska trochu foukalo ale stejně jsem zkusil trochu testnout diabolky na 30m v sedě za stolkem s oporou (bipod). Střílím zatím jen chvilku ale rozdíl mezi EXACT a LUX poznám. Ale jestli se nepletu tak LUXI jsou na střelbu na 10m (nevim)

http://vendous.rajce.idnes.cz/testy/#terce.jpg

Jo abych nezapomněl, ten malej vnitřní kroužek má 5mm
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
smiegl
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2009 20:42
Bydliště: PRAHA RUDNÁ

Příspěvek od smiegl » 30 črc 2009 22:48

V každém případě Venco každý test se cení , na luxy zapomeň je to špatný střelivo zkoušel jsem ho , dobrý možná do praku.
Test si provedl Jsb Exact 4.50,4.51,4.52 ?
pokud jsi to nastřílel 4.50 tak to zkus někdy ještě 4.51 a 4.52
jestli máš doma JSB EXPRES 4.52 nebo by se ti za ně chtělo vyhodit peníze.Nebo objednat testovací krabičku ale ty ted nějak zmizely budou prý po prázdninách.
STEYR LG 110 FT
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 02 srp 2009 21:10

konecne se mi podarilo z iPhonu vydolovat movicko. je to z minule nedele ze souteze v Cekanicich u Tabora.
Je to ca 2minute dlouhe a je videt jak se vitr meni i za relativne klidneho pocasi.

http://www.sniper.cz/ruda/wind.mov

doufam ze vam to bude hrat.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Darken01
Příspěvky: 780
Registrován: 16 čer 2012 22:23

Re: BENCHREST

Příspěvek od Darken01 » 15 úno 2013 20:44

Chtěl sme se zeptat jestli se ještě někde v republice ( nejlépe západní polovina ) střílí BR ze vzduchovek.

Děkuji
Haenel 312 .177
Slavia 631 .177

Mraky řezacích nástrojů všeho druhu ...
Odpovědět