Arminius HW 38 4

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Arminius HW 38 4

Příspěvek od MFENCE » 24 srp 2011 21:57

No hezke poctenicko co uzivatel to original :)

Mrknu na to v patek si jdu pro akustaky na ukazku do Lešan. Jdete nekdo ?? Tak se v BVSku rovnou optam na cumendu .) Jeste jednou opakuji nemam to jako prvni zbran,nemam to jako primarku atd. Na hlavni strileni mam Norka, Tacticala a Káčko :) Tohle bylo jen tak z vrtochu na vypaleni par ran. Napr kdyz beru nejakeho znameho co nema zbrojak tak urcite bude mit dobrej zazitek kdyz si muze prasknout i z Revolveru.

Hlavne me slo o bezpecnost a jestli to nejak alespon slusne praska .
To ze je lespi Revolver za 5-10tis je jasna vec a 100% souhlasim.


hypno
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2012 09:46

Re: Arminius HW 38 4

Příspěvek od hypno » 21 led 2013 01:55

dykmore píše:Dovol, abych taky přidal svůj názor. Pokud se někomu nebude líbit, je to jeho věc. Po důkladném prozkoumání nabídky luxusní P08 s dlouhou hlavní, "originálním" pouzdrem a třemi "sčíslovanými" zásobníky na webu Beareky bych si už od nich nekoupil ani slanou vodu. A co se týče toho křápu za 1400kč, jsou to peníze vyhozené oknem. Nenapsal jsi to úplně přesně, správná formulace zní: Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat ty nejlevnější šunty. Tebou dotazovaný Weihrauch je absolutní low-end, který se dá koupit, pod ním už není nic, co by prošlo zkušebnou. Materiál může být slitina zinku nebo hliníku, to ti ale může být úplně ukradené, protože nic nezmění fakt, že po nějakém čase bude celá zbraň vypadat jako nález z faraonova hrobu. Pokud se ti to náhodou rozletí při střelbě a vyrovnáš se s následky svých zranění, ber ohled na to, že často u vedlejšího stavu stojí i jiní, nevinní lidé. Nevím, kde Navip vzal tvrzení ohledně všech revolverových rámů. S nechutí hledím na slitinové pistolové rámy, ale asi nikdy už nechci střílet z lehčeného revolveru, natož od firmy s tou nejhorší pověstí. No a na závěr se připrav na to, že tento Weihrauch je kromě jiného zcela neprodejná věc. Častá rada pro začátečníka zní: 1) kup to nejlevnější 2) kup už rovnou něco super, ať to stojí za to. Obojí je pěkná blbost, i když ta první trochu menší, protože můžeš kromě očí nebo prstů přijít jen o 1400kč.

Pokud teď na mě někdo vyjede, tak jen upozorňuju, že jsem recenzi ve SR četl a nevěřím, že není psaná účelově. Těchto a podobných Weihrauchů měl v ruce asi 6ks, na krámech jsem jich viděl kolem 30ks a střílel jsem ze 4ks. Také jsem už zažil prasknutí slitiny v ruce, a informace o prodejnosti zbraní v dnešní pohnuté době čerpám taky bohužel ze své zkušenosti.
Dovolim si malou reakci na takovy splachovaci prispevek. Chapu to spravne, ze kdyz nejaky vyrobce vyrazi cislo i na zasobnik, tak to pusobi tak negativnim dojmem, ze je potreba strasne zdrbat, zlikvidovat a zdiskreditovat kazdeho, kdo to prodava?

A ted k veci, ja ten revolver mam, jako tenhle konkretni kus, koupeny od teto firmy. Porizoval jsem jej s vedomim, ze kupuju neco levneho. Revolver jsem chtel proto, ze ho v roce 2013 nabiju (pravopis je obcas nezny - to i mi tam nesedi), a pokud bude potreba, tak z nej v roce 2020 vystrelim na pripadneho zlodeje. Na noseni, strileni na strelnici atp. mam Glocka.
Pri porizovaci cene mi v duchu onoho "nejsem tak bohaty" hrozi pouze pripadne naklady na jeho likvidaci, pokud bude nepouzitelny. Nehrozi naklady na opravu / nahradni dily, protoze kdyz se rozbije, koupim si novy. Po blizsim prozkoumani (a male zkousce na strelnici) si nemyslim, ze by mi mohl vybouchnout v ruce s vetsi pravepodobnosti nez jina zbran pri predpokladane frekvenci pouzivani.
hypno
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2012 09:46

Re: Arminius HW 38 4

Příspěvek od hypno » 21 led 2013 01:56

MFENCE píše:No hezke poctenicko co uzivatel to original :)

Mrknu na to v patek si jdu pro akustaky na ukazku do Lešan. Jdete nekdo ?? Tak se v BVSku rovnou optam na cumendu .) Jeste jednou opakuji nemam to jako prvni zbran,nemam to jako primarku atd. Na hlavni strileni mam Norka, Tacticala a Káčko :) Tohle bylo jen tak z vrtochu na vypaleni par ran. Napr kdyz beru nejakeho znameho co nema zbrojak tak urcite bude mit dobrej zazitek kdyz si muze prasknout i z Revolveru.

Hlavne me slo o bezpecnost a jestli to nejak alespon slusne praska .
To ze je lespi Revolver za 5-10tis je jasna vec a 100% souhlasim.
Potvrzuju, praska super.
Milanx
Příspěvky: 96
Registrován: 28 lis 2014 00:28
Bydliště: Jablonec
Kontaktovat uživatele:

Re: Arminius HW 38 4

Příspěvek od Milanx » 12 lis 2017 15:42

Mám tento revolver už roky a střílím z něj hodně (150 až 400 ran za návštěvu střelnice). Plnotučné střelivo. A za ty prachy rozhodně spokojenost.
Weihrauch 660 Match, Weihrauch Arminius HW .38Sp., Glock 17 G.4, CZUB 455 Jaguar, ZH 202, Haenel Suhl 150, Drulov 70, Erma .22 atd.
Odpovědět