Anics Skif A3000

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 17 kvě 2008 18:39

Mili FIFO ja si klidne svoje diabolky strcim kamkoliv, ale ty jsi LHÁŘ a to je horší akorát že nevíš jak se vykroutit z toho že kecaš nesmysl, a když tu někdo píše že dá na 12 gramovku 76 ran i kdyby jen 70 tak to vychazi na nejakych 0,17 gramu co2 na výstřel , z toho proste 285 metrů nevytřískáš ani kdyby jsi nebyl Slovák nebo v Tvém případě TATAR.
Prostě plácaš zhovadilosti ... při tvé střele 0,35 gramu a rychlosti 285 metrů by jsi měl energii 14,21 joule. Já chápu že školou poviní jedinci touží po pistoli která zmasakruje okolí, ale tato to rozhodně není. Nicméně by mne zajímal spůsob uchycení BB kouli, vždyť mají menší průměr než diabolky, to ti jako vypadavají z hlavně ? Ono totiž nejen že vypadavají ale on ti dokonce i co2 plyn uniká při výstřelu okolo střely prostě jí obteká, aže je ta koule menší než průměr hlavně je ti doufam jasné.... Ono přeci jen ocelová kulička ( poměděná je z důvodu aby to nerezlo - NEKORODOVALO ) mrší hlavně. A další věc pokud má vzduchovk napsaáno že má ústovku dejme tomu 300 metrů tak všichni víme že musíme odebrat tak 20 - 30 % na úkor obchodních triků. Takže do pohody se hoď především Ty. Já osobně mám co2 pistole a vůbec Co2 jako hnací medium zmáklé a když ti to samé píše Kubajz tak už by jsi měl hledat v čem je jádro pudla...
Ale k něčemu jinému mám také co2 pistoli ruskou, počkej až dá Kubajz fotku z dnešního střílení ... já jsem ji natunil , bohužel to umí střílet jen BB ale ta rychlost. Upozornuji že nikomu nic netuním.


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 17 kvě 2008 20:32

............
Naposledy upravil(a) milius dne 13 čer 2009 00:33, celkem upraveno 1 x.
duchain
Příspěvky: 32
Registrován: 14 dub 2008 15:31

Příspěvek od duchain » 17 kvě 2008 20:41

Nemusíme se furt hádat o ustovku u Skify,každopádně ji mám odskoušenou spolu se S631 na 10m.určite stejný výkon,ze začátku u Skify větší ale jen v případě BB.S BBS jsem to ješte neskoušel.
Nemáte někdo skušenosti z životností hlavně při střelbě s BBS :?:
tominekk
Příspěvky: 128
Registrován: 19 říj 2007 10:41

Příspěvek od tominekk » 17 kvě 2008 21:39

Nechci podcenit to chrono, ale bud meri naproste bludy nebo jsi proste naletel obchodnikum a koupil sis neco, co ma merit v m/s a ono to ve skutecnosti meri fps (vychazim z toho, ze obchodik aby zmenil potisk nemusi vynalozit takove naklady, jako zmenit SW pripadne HW chrona - ostatne i to LCD na to silne poukazuje).

Dalsi moznost (pouze hypoteticka) je, ze to chrono nemeri rychlost BBcka, ale rychlost toho plynu, kterej leti z hlavne.

Pokud tyhle hodnoty nameris na jinem chronu jine znacky, tak z nas udelas maximalne neverici lidi. Bohuzel ty v teto situaci delas ze sebe osobu, co neumi uznat omyl.
Hatsan 100 + Watlher 4x32 AO
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 17 kvě 2008 21:39

Ja som sa uz vyjadrill dalej to nerozoberam a nevysvetlujem.
Naco by som si vymyslal, nemam co ine robit?
No co je nafotene, je realita a tu nezmenim.
tominekk
Příspěvky: 128
Registrován: 19 říj 2007 10:41

Příspěvek od tominekk » 17 kvě 2008 21:47

Neber to spatne, ale ja jsem clovek nesmirne zvedavej. A sam z praxe vim, jak je to s merenim temer jakekoli veliciny.
Nastala tady situace, ze jsi zmeril nejakou hodnotu (za to mas dik, protoze spousta lidi zustava pouze u silnych reci) a nekolika lidem, v dane problematice znalym se ta hodnota proste nezda.
Proto bych te rad pozadal o dalsi mereni na necem jinem. Pokud mas pravdu, tak si ji jenom obhajis a pokud ne, tak alespon budes vedet, ze to chrono meri divne.
Myslim, ze jsou tady takovy borci, kteri dokazi uznat svuj omyl a pokud maji pravdu, tak se nikomu nevysmivaji.
Hatsan 100 + Watlher 4x32 AO
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 17 kvě 2008 22:04

Inu moznost nemam, mam len to Combro, aj na streku vzduchovkarov SK mal radus take iste a Alexxxus ho ma myslim tiez, takze ho pozna.
Zadalsie ta CO2ka nieje moja, takze mi je uplne jedno ako to z nej lieta a kolko. Bol som len zvedavy, ci udaj vyrobcu sedi s realitou. Zial nemeral som to pred upravou, ale az po nej, lebo sa pistol pokazila, zasekla sa a muselo sa z povodnej hlavne odrezat, tym padom bola uz nepouzitelna. Upravy vznikli pri oprave. Merania ma tiez dost prekvapili, ale nefotil som ich, lebo som to nepovazoval za potrebne. Az teraz, ked som tu zacal byt napadany niektorymi jedincami, tak som merania zopakoval. Medzi ty bolo z pistole vystrielanych dalsich cca 2000 ran.
Pri porovnavacich meraniach na VZ47 vyslo 158m/s, na org. Haenel 312 175-180m/s a na upravenej Haenel 312 190-200m/s. takze chrono mera docela realne.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

co je?

Příspěvek od marosino » 18 kvě 2008 01:15

ja si myslim,ze netreba ludi rozdelovat na Slovakov,Cechov alebo na Tatarov,lebo je to podla mna dost stupidne.Problemy by sa mali riesit vecne a nemali by sa riesit cez narodnosti.A kto to tak chce riesit,je podla mna poriadny idiot,A nie je to Alexxus prvy raz. Sorry ale mne sa to nepaci.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 18 kvě 2008 04:58

Kdyby jsi nevytrhoval veci z kontextu tak by jsi vedel že proti slovákům nemám nic. A milí MAROSINO rad bych tě osobně potkal. Opravdu přijed na sraz do Čech a pokecáme. A co se oné výborné pistole týka těch keců co tu namelete to je fakt zběř. A co se combra týká meří plus mínus 1 metr oproti velkemu chronu to mám také,a zatím se mně nepovedlo že bych změřil plyny ... možná kdyby bylo medium černé a přerušilo optickou cestu ale to není.
Ještě k těm bludům co jsou tady o té pistoli napsané, doufám že se nikdo nenechá nalákat na krásnou pistoli aaby se nedivil co za krám si koupil.

A ještě Marosino - - - pokud jsi lékář tak mně klidně nazvi ještě jednou idiotem, pokud ne tak drž ústa .Ale protože jsi použil slovo idiot předpokládám že jej slýcháš často.

ADMIN PROMINE


Ještě jedan OT pište si o CO2 pistolích bludy a hlavně je noste u sebe jako jeden host v podniku co hraji měl plynovku .... no ješte dlouho bude baštit tekutou stravu brčkem.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 18 kvě 2008 10:01

ja som sice nebol pritomny pri tom, ked Fifo meral ustovku tej pistole, ale mozem potvrdit, ze jeho chrono meria rovnako dobre a presne ako moje. skusali sme to na viacerych vzduchovkach a vysledky boli realne. rozdiel +-1 m/s sme neriesili. chrona boli nastavene na europske jednotky.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

hm

Příspěvek od marosino » 18 kvě 2008 10:47

Alexx,tiez Ta rad uvidim.O zbraniach vies urcite velmi vela.Viac krat som si vsimol ze ked niekto s Tebou nazorovo nesuhlasi,nazyvas ho čobol,slovak,tatar.Vyroky typu : "jsou to proste slovaci",sú u teba bezne.Ked to je podla Teba v poriadku,tak potom ukoncime tuto diskusiu .
Lekar nie som,pouzil som iba nazov diagnozy ako ekvivalent oslovenia tatar a aj to iba nepriamo.A ber to tak ,ze to je iba moj nazor,nie nazor slovaka alebo cecha.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 18 kvě 2008 10:55

Když Vám budu 100 000 krát říkat že to tak není a zeptáte se v 15ti mejlech proč ne , tak je u mně ten kdo se ptá prostě TATAR ( to není od Tater ). A když mně někdo tvrdí že .... a je to popírání fyzikálních zákonů ... tak u mně lže ... A JE MNĚ SRDEČNĚ JEDNO JESTLI JE TO ČECH , MAĎAR NEBO DEJME TOMU SLOVÁK.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
duchain
Příspěvky: 32
Registrován: 14 dub 2008 15:31

Příspěvek od duchain » 18 kvě 2008 13:19

Pro ty které ješte zajímá téma Skif A-3000,mám foto kufříku v kterém přišla Skifa z Polska.
Je to bohužel černá pistole v černém kufru tak ta fotka nic moc.
Přílohy
Skif A-3000 (2).jpg
Naposledy upravil(a) duchain dne 18 kvě 2008 16:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 18 kvě 2008 13:36

Né,že to není nic moc...TA FOTKA JE STRAŠNÁ a přitom je to docela pěkná pistole, ale už bych jí asi nechtěl :wink:
CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
duchain
Příspěvky: 32
Registrován: 14 dub 2008 15:31

Příspěvek od duchain » 18 kvě 2008 17:05

Na omluvu za svoje fotografické schopnosti mám jinou tentokrát v kombinaci s lasarem.
PRO MECHANIKA.
Přílohy
a-3000l_l.jpg
Odpovědět