Alfa Defender 9mmL v praxi

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 led 2008 17:50

No nevím jak to je v okrese Blansko, ale na Brně-venkově to opravdu trvá 2 měsíce....


kOkOi
Příspěvky: 31
Registrován: 24 kvě 2007 21:01

Příspěvek od kOkOi » 04 led 2008 17:58

policajt kerymu sem daval papiry i pani policistka co s nama byla u zkousek rikali kolem dvou mesicu...jinak si mysim ze sou celkem rychly...s kamosem sme tam o obedove pauze zajeli pro nakupku, odpoledne si jel pro malorazku a jeste ju i zaregistroval.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 led 2008 19:18

u nás jsem taky čekal skoro měsíc a půl
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 04 led 2008 20:55

Tak to sme u nás v Rychnově nad Kněžnou šťastný lidi. Já sem na zbroják čekal čtrnáct dnů, a to mi ještě přišlo pekelně dlouho.

PS: Golfe, vrtá mi hlavou, co má znamenat ten tvůj podpis :?: :wink:
Je v tom nějakej "vyšší smysl", předpokládám...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 led 2008 21:03

jjj to je ale na delší povídání :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 04 led 2008 22:47

Tak zbroják za dva měsíce - nic moc. Já ho měl asi za 10 dnů a ani tak jsem se nemohl dočkat. Dva měsíce se mi ale zdají příliš, tolik práce nemají a musí (měli-by) dodržovat lhůty. Podáním žádosti zahájíš řízení a tuším, (fakt nevim jak je to u PČR, hádám) že na vyřízení je 30 dnů.
V každém případě si zbraň zabukuj a zaplať zálohu, mysli na to, že musíš mít ještě nákupní povolení a to zřejmě ve Tvém případě bude taky nějakou chvíli trvat.
Já byl zrovna dneska na PČR požádat o nákupní povolení a bude ve středu. To je myslim dobrý. :) Horší bude sehnat to, co jsem si vymyslel.
Teda, to je na téma Alfa Defender jako blázen :oops: , omlouvám se.
ramires
Příspěvky: 366
Registrován: 19 kvě 2007 22:03

Příspěvek od ramires » 04 led 2008 23:25

No u nás v okr.nevím jak jiní ,ale ja sem byl zatím vždy spokojen,new zbroják do 14 dnú, nákupní povolení i na tu Alfu Defender :lol: do 15ti minut na počkání, ne jinak je to z přepisem zbraně při prodeji nebo nákupu od jineho majitele, zaleži taky kolik je předemnou lidí :) ale pokud není jinej problém pohoda :) ,třeba tu poslední nákupku, chtěl sem nak.pov. na pistoli v ráži 9mmL, ale nevěděl sem jistě co si vlastně vyberu za zbraň(bylo víc adeptú) ,v žádosti se většinou vyžaduje napsat údaje o zbrani,druh,vyrobce,raže,vyr.čislo,vzor.A jelikož sem věděl jistě jen druh a ráži(samonabíjecí pistole /9mmL),tak sem jim to slušně vysvětlil,po 5 min mi bylo zděleno ať počkám 15min ,v povolení bylo napsané: pistole samonabíjecí, ráže 9mm Luger, dle vlastního výběru. :D :shock: A pak že to nejde, ještě sem dostal "rady" jaka pistole by byla nej :lol: pohodička, takhle by se mněli státní úředníci chovat všude a byl by klid :wink: Mají mou pochvalu :wink:
Naposledy upravil(a) ramires dne 04 led 2008 23:42, celkem upraveno 2 x.
In vino veritas...
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 04 led 2008 23:29

Tak to je luxus!!! :shock: :shock: :D
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
kOkOi
Příspěvky: 31
Registrován: 24 kvě 2007 21:01

Příspěvek od kOkOi » 04 led 2008 23:46

nakupni povoleni u nas davaji na pockani, takze pocitam ze ho vyridim jak si pudu pro ten zbrojak a v a alfe se urcite stavim, chtel bych se tam jeste optat jak je to s Alfou Police a taky by me zajimal splatkovej prodej. a ted sem se dival na stranky a ' Akce je na základě mimořádného zájmu zákazníků prodloužena o 1 měsíc! ' ...
ramires
Příspěvky: 366
Registrován: 19 kvě 2007 22:03

Příspěvek od ramires » 05 led 2008 00:02

Ještě měsíc? tak tj fajn ,aspoň bude víc majitelú a tím i skušeností a názorú :wink: .Jinak páni a dámy Alfička je pořád ok,zítra mám v plánu otestovat střelbu v rukavicích(jinak to ani nepude) :D ,a v neděli budou, snad, nějake new info přímo od "zdroje" ohledne firmy Alfa Proj a jejich výrobcích,konkrétně pistolí Alfa :wink: ,tož dám vědět...
In vino veritas...
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 05 led 2008 10:08

je to defender s tou lištou nebo starej rám ?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
MCM

Příspěvek od MCM » 05 led 2008 15:31

Taky jsem si myslel, ze se Alfa sklada az tady v Brne, ale primo na dilne mi bylo receno ze ne. Vyrabeji a skladaji se tam pouze revolvery, coz jsme videl na vlastni oci, mel jsem v ruce neopracovany ram revolveru, videl jak se sklada dohromady a zastrilel si u nich v tunelu.
Jinak Alfa je skvela, jsem moc spokojeny. Jedine co se mi nezda, je ze se trosku vykle hlaven vepredu v zaveru, dela vam to taky? Nema to vliv na presnost?
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 05 led 2008 15:41

ramires píše:No u nás v okr.nevím jak jiní ,ale ja sem byl zatím vždy spokojen,new zbroják do 14 dnú, nákupní povolení i na tu Alfu Defender :lol: do 15ti minut na počkání, ne jinak je to z přepisem zbraně při prodeji nebo nákupu od jineho majitele, zaleži taky kolik je předemnou lidí :)
:shock: Týjo, kde bydlíš? Tam se přestěhuju :)
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 05 led 2008 15:50

Já už to tu někde psal. U mojí Alfy jsou vůle poměrně malé, to jak rám x závěr, tak hlaveň x závěr. Zuby sedí v závěru, myslím, tak jak mají. Pokud je mírný "vakl" mezi rámem a závěrem, je to údajně schválně, tzv. kontrolovaná vůle, kvůli spolehlivosti při silnějším znečištění. Nevim, co myslíš tím - hlaveň vepředu závěru. Pokud máš vakl při staženém závěru, tedy zachycený na záchytu, je vakl logický a ničemu to nevadí, jestli se hlaveň v závěru vaklá i při poloze, kdy je závěr doražený, není to dobře, protože to by pochopitelně vliv na přesnost mělo.
ramires
Příspěvky: 366
Registrován: 19 kvě 2007 22:03

Příspěvek od ramires » 05 led 2008 19:06

all ,ma pravdu vúle jsou opravdu minimální, dúležité pro spolehlivou funkci pistole v zhoršených klimatických podmínkách. Pokusil sem se nafotit tyto "vúle" :wink: a jiné detaili jako opracování funkčních ploch atd, snad se povedli, nejsem sice profík, ale...posuďte sami :) http://www.ukazto.com/?img=1693961,vedenzvruvrmu.jpg#0 fotky jsou popsané co je co ,ale i po stažení do PC je to nejaky skuweny :(
In vino veritas...
Odpovědět