Aisoft ve meste..

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 51
Registrován: 09 led 2015 20:03

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik » 24 bře 2016 20:11

scorpions-cz píše:http://www.denik.cz/z_domova/strelba-v- ... -dids.html

sice to nebyla kuličkovka ,ale plynovka-dobře mu tak
Za Velkou louží by nebylo proč ho oživovat... :D


Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od cendlerqm » 21 dub 2016 19:12

Sorry ale neda mi nereagovat. Vsichni tady breci ze jim chce EU zakazat zbrane sepisujou se petice a kazdy se divy ze vetsina verejnosti chape zbrane jako ohrozeni a to i ty plastove jemonze tymhle zpusobem jak rikal Kubajz " drzet hubu a krok" a skryvat se jako bychom delali neco spatnyho je v tom jeste utvrzujeme. Misto nejaky osvety se tady buzerujeme a podvolujeme vsemu jako ovce Nemam nic proti zbranim na verejnosti aspon si na to ta verejnost zvykne a nebude nas brat jako mimozemstany hlavni je umet s nima bezpecne zachazet. Ostre zbrane dnes snad muze pouzit jenom policie a i to jenom za prisne danych kriterii Takze bych chtel videt toho magora co zastreli softaka protoze na nej namiril . Pevne dofam ze ten by z basy uz nevylez. Tohle neni divoky zapad jak si nektery drzitele ZP mysli. Na zaver jenom chci rict ze nejsem ani drzitelem ZP ani airsoftky. :D
Huben K1
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Termit » 21 dub 2016 22:19

No asi si nikdy ještě nekoukal do nějaký hlavně. By tě to přešlo.... Už si viděl nějakou airsoftku? Airsoft je sport,tak ať se provozuje tam kde to nikomu vadit nebude. Pokud někdo s plnou polní a akačkem na prsou bude čekat na zastávce autobusu,tak si zaslouží přinejmenším nářez od zásahovky ,nebo zbavit svéprávnosti. Já se taky nemůžu producírovat se vzduchovkou na náměstí....Nevím proč bych měl na veřejnosti ukazovat že mám zbraň? Přesně,tady to není divoký západ...:)A pokud nám unie bude chtít něco zakázat,tak zakáže,jen jim pár troubů dá návod k zdůvodnění...
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od _Stalker_ » 21 dub 2016 23:16

cendlerqm: Takze bych chtel videt toho magora co zastreli softaka protoze na nej namiril . Pevne dofam ze ten by z basy uz nevylez.

Pokud nejsem na akci Airsoft a někdo ji na nekoho namiri a on ho sejme, doufam ze bude osvobozen!
Jak asi mas tusit, ze je to hracka?
Taky bych se nesmal na chlapa, co na me bezi s macetou, protože muze byt "cvicna" plastova.

Dobře si prohlednout: http://vybaven.cz/zbrane-a-doplnky/proc ... kou-v-ruce

To není o divokem zapade, ale o ochrane života.
Bylo by smutne, kdyby Tva poslední myslenka byla....sakra, byla ostra.....
Uživatelský avatar
Coroner
Příspěvky: 317
Registrován: 10 črc 2014 15:40
Bydliště: North Bohemia

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Coroner » 22 dub 2016 09:23

To jsou dobrý příklady v odkazu Stalkere
My day begins when your day ends.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Biggles » 23 dub 2016 15:30

cendlerqm: Upřímně doufám, že ani držitelem ZP nebudeš.
Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od cendlerqm » 09 kvě 2016 20:51

No doufal jsem ze drzitel ZP by mela byt osoba ktera nekona zbrkle a dokaze strizlive vyhodnotit situlaci. To je jako ze nekdo nese aku vrtacku a kdyz ho na padesat metru rozstrilim na hadry tak mi to prominou protoze ta aku vypadala fakt realne. :D Drzitelem ZP se ani byt nechystam nejak neni duvod.
Huben K1
E-Ryc
Příspěvky: 57
Registrován: 21 bře 2012 08:53

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od E-Ryc » 10 kvě 2016 09:52

Ja bych spis rekl, ze kdo nevidi rozdil mezi vrtackou a zbrani !! nerozeznatelnou od ucinnejsi zbrane, be nemel mit ani volebni pravo, natoz ZP...
spikelet
Příspěvky: 101
Registrován: 24 pro 2013 17:31

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od spikelet » 12 kvě 2016 20:51

To je dobre, ze si nehodlas delat zbrojni prukaz. Ale pokud budes nekde na verejnosti mavat nejakou plynpvkou, nebo kulickovkou, tak pocitej s tim, ze te driv nebo pozdej nekdo smazne. Ver tomu, ze kdyby si na mne namiril zbran, tak se te urcite nebudu ptat, jestli je to plynovka, nebo kulickovka atd. Proste se budu branit vsemi dostupnymi prostredky.
vaclaff
Příspěvky: 144
Registrován: 02 zář 2009 08:34
Bydliště: Ústí n. L.

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od vaclaff » 19 kvě 2016 10:30

Airsoftku z 5 m nerozezna od pravy temer nikdo. Provedeni je porad lepsi. A rozhodně si nemyslim ze je spravne chodit s ni verejne. Vubec se mi nelibilo kdyz jsem videl minuly tyden v OC Forum skupinu asi 5 sotva zletilejch kluku v maskacich, v plny polni, s AK 47 a Beretama za pasem . Sorry, ale opravdu se moje ruka priblizila k mymu Glocku. Dneska nevite kterej magor si bude chtit zopakovat Paříž. A vlastne se jenom domnivam, ze to byly airsoftky, treba ne. Neni to fakt poznat, takze je to prinejmensim poradna debilita je takhle mezi lidma vystavovat, nehlede na to ze to je i poruseni zakona.
CZ858, Glock 19, CZ 75 SP-01 Shadow, EVO 3, atd.
Odpovědět