AirMaster Puncher - PCP

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pondus
Příspěvky: 91
Registrován: 04 bře 2012 16:23
Bydliště: LM - SK

AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Pondus » 26 srp 2015 06:12

PCP vzduchovka AirMaster Puncher
Hlaveň 470mm
Dĺžka pušky 1000mm
Pažba drevo - orech
Hmotnosť 3250g
Zásobník 14 diabolo
Quick Feel ventil
TRU-GLO
Špecialita - nastavenie výkonu skrutkou 10 až 15J
Krajina pôvodu Turecko
Zaujímavá cena cca 380 eur ( 10600 Kč )

Viete niekto o tejto PCP vzduchovke viac?
Podelte sa o skúsenosti prosím.
Přílohy
AIR MASTER PUNCHER det.jpg
AIR MASTER PUNCHER.jpg


HW100T :-)
mopako
Příspěvky: 217
Registrován: 21 led 2010 22:35

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od mopako » 26 srp 2015 09:23

Okopčenej Evanix, takže se podívej na vlákno o Evanixech, kvalitu provedení, funkčnost a přesnost ukáže čas. Nebo musíš být první kdo to prubne a naopak zrecenzuje pro ostatní.
QB Home made PCP a další
www.mopako.estranky.cz
31CJ190133
Příspěvky: 161
Registrován: 09 zář 2010 12:27

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od 31CJ190133 » 26 srp 2015 10:45

No ja myslím, že tu platí dvojnásobne: "když dva dělají totéž, není to totéž". Takže ak sa Turek nechal "inšpirovať" Evanixom, bude to úplne iná vzduchovka. Pozerať sa na Evanix a hľadať tam nejaké údaje relevantné k Puncherovi je asi zbytočné. Tá cena je veľmi zaujímavá, tiež by ma zaujímalo, aká je kvalita spracovania ...
QB78 DL, 0.22" + Nikko Stirling GK 4-16x44AO
HW 57, 0.22" + Delta Optical 6x32AO
Air Arms S400 Classic 0.22" + Delta Titanium 6-24x44AO
S.P.A CP-1M
Pondus
Příspěvky: 91
Registrován: 04 bře 2012 16:23
Bydliště: LM - SK

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Pondus » 27 srp 2015 06:47

No myslel som že ju už niekto kúpil, ale rakcia od vlastníka žiadna
Ja ju určite nekúpim, dnes mi príde HW 100 T a to som podľa mojej ženy, už na pár rokov skončil :lol: :lol: :lol:
Ale ako lacnejšia varianta PCP, hlavne pre zábavu bude OK. Možno budeme milo prekvapení a bude presná. Veď si zoberme CZ 200 - za podobné peniaze celkom dobrá flinta, tiež ma milo prekvapila. Verím že časom niekto odskúša aj túto pušku a podelí sa o skúasenosť.
HW100T :-)
vaclaff
Příspěvky: 144
Registrován: 02 zář 2009 08:34
Bydliště: Ústí n. L.

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od vaclaff » 27 srp 2015 08:32

Taky jsem na ni koukal, ale ani na netu jsem nenasel zadnou recenzi, jen unboxing video. Je to pomerne nova vec. Ta nizka cena spolu se zemi puvodu nebudi duveru :) . Tesim se na zkusenosti budoucich vlastniku.
CZ858, Glock 19, CZ 75 SP-01 Shadow, EVO 3, atd.
Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od zsafranek » 03 zář 2015 16:07

Tak jsem neodolal a je doma. :oops: po vybalení na mne koukla sympaticky zabalená větrovice, která díky dřevu působí docela solidně. kartuše je opravdu veliká jak na Fx, nebo BT65. zajímavé je že plnění má být 200barů, ale manometr je na 300. první rána v plném výkonu( nevím kolik to je, nemám chrona) mne vyděsila je hlasitější než At na 50J. první teda bylo osadit moderátor. nabít zásobníčky bylo celkem bez problémů i s mýma neuropatickejma prstama. nastřelení puškohledu na 25m 8 ran. pak protože na tom zatím nejsou nožičky v sedě s oporou o stůl byl rozptyl cca 3x3 cm. až dám harisky a dozadu bag tak to bude určitě výrazně lepší.
překvapení č.1) v předpažbí je kovová matka na bipod
překvapení č.2) výdrž opravdu veliká, okolo 80 ran s poměrně dobrým výškovým rozptylem. +-1 cm (stříleno z ruky 8) )
překvapení č.3) není překvapení, plnicí trn je stejný jako na AT
překvapení č.4) molitan přesně vyříznutý na flintu. stačí dát do 100 cm kufru a je hotovo, pamatováno i s výřezem na moderátor a puškohled.

až dám harisky a znova budu střílet tak sem dám i fotky.

první dojem: za tydle peníze velice dobrý, dřevo příjemné, ovládání bez problémů, velká výdrž kartuše, fungující regulace výkonu, přesnost ještě uvidím, ale mám pocit že by to mohlo i střílet. Až bude vystřeleno aspoň 1500 ran dám zase vědět. :lol:
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Pondus
Příspěvky: 91
Registrován: 04 bře 2012 16:23
Bydliště: LM - SK

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Pondus » 03 zář 2015 20:09

zsafranek, ďakujeme za prvé info. Teším sa na daľšie postrehy. Nech Ti slúži a robí radosť :-)
Píš, píš, píš, sme zvedaví :-)
HW100T :-)
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Kavy » 04 zář 2015 07:45

Zrovna v sobotu na soutěži na Hadačce jsem se dozvěděl že Hatsan AT-44 je maskovaná "kopie" staršího HW. Jak to dopadlo v tureckém podání je dnes už každému jasné.Půlka Hatsana ujde,ale ta druhá je už na zblití (hlaveň,spušťák,těsnost....).

Nerad bych aby Puncher dopadl stejně.Hezký kufr,pažba,nálepky....ale zásadní věci a skryté díly doslova omrdané až běda :?
Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od zsafranek » 04 zář 2015 08:47

Kavy píše:Hezký kufr,pažba,nálepky....ale zásadní věci a skryté díly doslova omrdané až běda :?
jsem rád za tvůj odborný a kvalifikovaný názor. Souhlasím že flinta za 10 asi nemá vlastnosti, které by jsi od ní ty očekával. nejvíce mne však přesvědčuje tvá replika, na ... jsem se dozvěděl ... z toho soudím že jsi nikdy neměl v ruce ani AT, ani Punchera, ale dokážeš o tom zasvěceně a opovržlivě hovořit. To svědčí o všem.
Možná ti dám za pravdu a flintu vrátím, ale dokud o ní nic nevím, tak nekritizuji.
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Kavy » 04 zář 2015 09:28

Proč ten zlý tón ? Zmínil jsem osobní zkušenost s Hatsanem.
Hatsana AT -44 mám , venku je to líbivé,ale vnitřní a funkční provedení hnus.

Punchera sleduju , ačkoliv jsem si jistý že AA 400 s regulátorem nepřekoná.
Jsem rád že má někdo krátkou ale osobní zkušenost.Na tvoje dojmy jsem reagoval dost skepticky (zkušenosti s Hatsanem) ,protože když dva dělají totéž (Evanix-Puncher) ,není to totéž (Hatsan-HW).
Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od zsafranek » 04 zář 2015 14:52

Zlý tón to být neměl, pouze mne vždy velice překvapí názory lidí, kteří kritizují věci, které ani neviděli, ani nezažili. Já sám jsem včera pouze napsal první reakci a vím že těch nedostatků tam asi bude víc, ale bez toho, abych si to ověřil bych nedokázal už vzhledem k neznalosti něco takového napsat. taky bych se rád nechal překvapit dokonalým výrobkem, který překoná flinty za 50T.
Takže další postřeh tentokrát negativní. Nejslabším článkem budou asi zásobníčky, včera začal přeskakovat jeden a dnes druhý. nabít jdou normálně , ale po přebití přeskočí o 2-3 diabolky dopředu. jednou to udělá 3x pak 1x, pak vůbec, ale v 90% přeskakují.
zkušenost z dneška, po nasazení moderátoru se výrazně zhoršil soustřel, zkoušel jsem všechny tři co mám, včetně toho, že jsem vyměnil vnitřky a místo molitanu jsem dal kovové kalíšky, ale kromě nového nastřelení puškohledu jsem ničeho nedosáhl.
bez toho by to na plinking šlo, tam se vejdu na 30m v sedě do rozptylu 2x2 cm. s moderátorem 14 ran v rozměru 5x5 cm.
Bez moderátoru, se ale na dvoře střílet nedá, to by si mohli imigranti stěžovat, že na ně trénuju ostrejma :lol:
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Uživatelský avatar
paul.dragon
Příspěvky: 30
Registrován: 05 črc 2015 13:34
Bydliště: Olomouc

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od paul.dragon » 04 zář 2015 15:56

Zdravím pánové, sám jsem jedním z vlastníků této pušky mám ji asi dva měsíce bral jsem ji jako novinku.
Nelze ji srovnávat s AA a vyššími řadami, ale jednoznačně to provedení není vůbec zlé a oproti Hatsanu je někde jinde.
Zpracování je velmi přijatelné a i funkčně zatím vše sedí. Oproti CZ200S, kterou taky vlastním, jsem nemusel dokupovat plnění, zásobníčky atd. U této pušky bylo vše v ceně a funkční.

Myslím, že pro střelce, kteří chtějí PCP a musí volit nižší pořizovací náklady to bude celkem dobrá volba.
Navíc co za tuto cenu seženou v dané kategorii ??

Pavel
BSA Scorpion SE cal.177, Opt Viper 4-16x50 SCB,BKL
CZ200S Hunter tuning, cal .177,Viper 6-24X56 SCB, BKL,BH,Mod.
Daystate Hutnsman Regal XL .22 FAC,Harris ATN X-Sight 4K Pro 3-14, BKL
SPA Artemis M16 .25 Vector Bip. Opt. Viper 4-16x50 SCB,BKL
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od drát » 04 zář 2015 23:18

Kavy píše:Zrovna v sobotu na soutěži na Hadačce jsem se dozvěděl že Hatsan AT-44 je maskovaná "kopie" staršího HW.
A já si leta myslel že AT-44 upravená kopie Webley Raider a vono je to HW :shock:
CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od Kavy » 05 zář 2015 06:18

Jak jsem koupil ,tak prodávám :-)
Podle fotek má Hatsan skutečně blíž k WR.
Ale zpět k Puncher.
Uživatelský avatar
paul.dragon
Příspěvky: 30
Registrován: 05 črc 2015 13:34
Bydliště: Olomouc

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od paul.dragon » 05 zář 2015 08:42

zsafranek píše: Takže další postřeh tentokrát negativní. Nejslabším článkem budou asi zásobníčky, včera začal přeskakovat jeden a dnes druhý. nabít jdou normálně , ale po přebití přeskočí o 2-3 diabolky dopředu. jednou to udělá 3x pak 1x, pak vůbec, ale v 90% přeskakují.
zkušenost z dneška, po nasazení moderátoru se výrazně zhoršil soustřel, zkoušel jsem všechny tři co mám, včetně toho, že jsem vyměnil vnitřky a místo molitanu jsem dal kovové kalíšky, ale kromě nového nastřelení puškohledu jsem ničeho nedosáhl.
bez toho by to na plinking šlo, tam se vejdu na 30m v sedě do rozptylu 2x2 cm. s moderátorem 14 ran v rozměru 5x5 cm.
Bez moderátoru, se ale na dvoře střílet nedá, to by si mohli imigranti stěžovat, že na ně trénuju ostrejma :lol:
U těch zásobníčků je to vždy trošku bolest , já je preventivně trošku promazal silikonovým olejem hned na začátku a nemám s tím problém.

Co se týče změny soustřelu u moderátoru je to běžná věc vždy se po nasazení změní, mám na ní moderátor od AERONU, který je na sílu zbraně navržen a po zástřelu a box na testu na 25m naprosto bez problémů.
BSA Scorpion SE cal.177, Opt Viper 4-16x50 SCB,BKL
CZ200S Hunter tuning, cal .177,Viper 6-24X56 SCB, BKL,BH,Mod.
Daystate Hutnsman Regal XL .22 FAC,Harris ATN X-Sight 4K Pro 3-14, BKL
SPA Artemis M16 .25 Vector Bip. Opt. Viper 4-16x50 SCB,BKL
Odpovědět