Air Arms TX200 (HC)

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 07 črc 2008 14:18

No já vím že je to krasavice a ta optika :!: :wink:


CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

...

Příspěvek od Patrik V » 07 črc 2008 14:25

Jojo ta optika je famózní!! MTC a FALCON považuju momentálně za top na vzduchovku. Pokud teda nemluvíme o známých a logicky tedy drahých značkách.
CZ 200S (CZ750S2M1)
clear43

Příspěvek od clear43 » 07 črc 2008 15:09

ta vzduchovka sa oplati kupit ked odmyslime jej kvality, z dovodu vybornej komunikacii s vyrobcom a podpore ich vyrobkov
minulu sobotu sa mi poskodila jedna suciastka ,mail som poslal v pondelok-zavazny s vyr.cislom pusky a stvrtok som mal suciastku doma.
pre zrovnanie s bar :
mail som im poslal v pondelok tiez a odpoved som dostal piatok ,ked som mal pokazenu suciastku uz doma od air arms.
jeden znamy teraz riesi nieco s S410 a vykresy,ktorym sa neda dostat na webe mi dosli dnes ,vcera som o ne poziadal
proste mrs sheila je jednotka
rozmyslam ze i vetrovku si kupim tiez AA, i ked hw 100 sa mi paci viac
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

..

Příspěvek od Patrik V » 08 črc 2008 10:35

Alexus má podobnou zkušenost. Tomu taky přišla součástka expres během pár dní. To já čekám na nabíječ od CZUB odhadem od dubna. Nejdřív se stěhovala prodejna a ted ho pani vedoucí s Opletalky intentzivně shání........ jojo, z Prahy do Uherskýho Brodu a zpět je cesta dlouhá.... zákazník co u nich nechá 20 litrů za větrovku pro ně neni zákazník.... řídí se heslem, utrat tu prachy a táhni.
CZ 200S (CZ750S2M1)
Neznalek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 čer 2007 08:01

Příspěvek od Neznalek » 02 srp 2008 20:14

Jsem nyni take najitelem TX200 HC. Tak taky s troskou do mlyna. Vetsina zde byla recena, ale zde jsou moje poznatky.

Co me vadi: Male nabijeci okenko moje ruce maji problem. Problem neni kdyz je hlaven smerem dolu, ale pokud je halven vodorovne ci nahoru tak je to hruza. Obcas se nezajisti pojistka spouste cca. 1x za 20 vystrelu nevim proc a pupkem ji urcite neodjistim ackoli mam pupek poradnej.

Co nevadi ci dokonce vitam: pojistka z boku na zajisteni natahovaci paky, jsem radsi ze tam je. Prijde mi pak bezpecnejsi tam strkat prsty a navic ji bezproblemu odjistim pravou rukou pri vraceni paky jde to dobre udelat najednou (neni treba pouzivat treti ruku) - mozna za to muzou me velke ruce - proste zadny problem a dle me dobra vec pro bezpecnost.

K ostatnimu se nemohu vyjadrit neznaje HW97.
jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 03 srp 2008 22:29

Já mám houslistický prsty, takže nabíjení mi celkem jde i vodorovně. Jen se musí sukýnka diabolky trochu namáčknout do bříška palce.

Ad pojistka: Pupkem to nebylo, pomůže (nejlépe po dostřílení) kapka oleje z obou stran pojistky, nechat vždycky chvíli zatáhnout a zbytek otřít hadrem. Používám běžný gun oil od Hoppes, který mám na "normální" bambitku, ale každý řidší olej bude OK. Od té doby, co to takhle dělám, pojistka funguje takřka 100%.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 srp 2008 19:03

2Neznalek:
Ale pak musíš tu páku vracet levou rukou, takže musíš přehmátnout, pokud nejsi levák?
Já jsem to natahoval tak, že držím vzduchovku levou rukou za předpažbí, pažbu opřu o břicho, pravou rukou natáhnu páku, pravou rukou zasunu diabolku a pravou rukou dám páku zpátky dopředu. No a tím pádem musím levou rukou zmáčknout tu pojistku, na kterou jsem tak tak dosáhl. Zvlášť hodně mě to štvalo při střelbě vleže. Ale možná je to tím, že jsem totální pravák, všechno dělám pravou rukou, levou ruku mám jenom na držení vidličky. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Neznalek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 čer 2007 08:01

Příspěvek od Neznalek » 04 srp 2008 20:14

Taky jsem to tak delal, ale to je opravdu hrozne.
Ja drzim pusku levou jako kazdou jinou a presne jak pises. Natahuji pravou (jsem totalni pravak), zastrcim diabolku pravou - to mi bohuzel moc nejde.
No a pak palcem prave ruky zmacknu pojistku a prostrednickem, prstenickem a malickem vratim paku (nevim presne kerej prst zabira nejvic asi prostrednicek a jsem linej vyndat pusku a zkusit to). Staci jen o cca. 20 az 30 stupnu a pojistku jiz neni treba drzet v tom je ten "trik". Jde to opravdu dobre. No mozna mam dlouhe prsty, ale to me nikdy neprislo.
To to nabijeni me stve. Je to zatim jedina vec co me opravdu vadi.
Ta pojistka spouste mi nevadi odjistuji ji pri prehmatu pre zalicenim a tim ji sice "znehodnotim", ale striktne nestrkam prst na spoust driv nez chci vystrelit tak to za tak nebezpecne nepovazuji, proste jako s ostrou. Tady jen vadi ta nemoznost to znovu zajistit, ale je to vzdusa proste v nouzi vystrelim do zeme a bude zajisteno.
Pak me trochu mrzi, ze to neni zbran pro moznost strelby deti. Uvazuji o koupi 630, ale pro meho vetsiho kluka bude jeste stale velka a tezka (je mu 8 let) takze mozna koupim to Gamo Delta Fox tadu v gunshopu je lehke a pro deti asi dostacujici. 625 se bohuzel uz nedela.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 04 srp 2008 20:25

Jo pro kluka (taky8) taky o tom Gamu uvažuju :wink: Měl jsem ho v ruce a vůbec nevypadá špatně je malé lehké a hlaveň je potažená plastem tak že je i pěkně chráněná a navíc vypadá "mohutně" :twisted: Tady jsem ho držel http://www.colosus.cz/zbrane/vzduchovka ... cal-4-5mm/
CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
sentinel
Příspěvky: 40
Registrován: 13 čer 2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sentinel » 04 srp 2008 20:28

no...8 let.....me bylo devet a zacinal jsem se slavkou 631 s pazbou 630....a dalo se to....neni to zas tak hrozne a chlapec si zvykne hned, staci ze ho to bude bavit....
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 říj 2008 13:19

Ahoj lidi, v poslední Střelecké revue o TX200HC vyšel (můj) článek.:wink:
Jestli se vám článek líbí, tak bych byl zase rád, kdybyste napsali do SR nějaký kladný ohlas, ať ví, že nás vzduchovkářů přibývá. Díky.:wink:
Mailová adresa je redakce@streleckarevue.cz

Jestli se vám článek nelíbí, tak to jako obvykle napište sem.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
happymoos

Příspěvek od happymoos » 30 říj 2008 13:53

dejte to sem prosímvás někdo naskenované, ale tak aby se to dalo přečíst ne jako u AA 410
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 30 říj 2008 16:57

Kubajzi pěknej článek, technická data veškerá žádná. Ale píšeš pravdivě že zbraň je kvalitně zpracovaná a nejhezčí vzduchovka se spodním nátahem.
Kubajzi ty se budes straslive smat....
Na přání jsem oscanoval článek ve střelecké revui

Obrázek
Obrázek
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 30 říj 2008 17:00

Jejda nekam zmizel origo scan
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 30 říj 2008 17:42

Alexxxus píše:Kubajzi pěknej článek, technická data veškerá žádná...
:)
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Odpovědět