Air Arms TX200 (HC)

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 12 čer 2008 11:16

clear - já si na BAR taky nemůžu stěžovat. Jak říká někdo nade mnou, jsou zavalený objednávkama, takže pokud jseš netrpěliv, musíš se připomínat. Mně to stálo jeden telefonát a pár e-mailů. Já bych mohl zase vyprávět příběhy o převodu peněz z Raiffaisen Bank ... katastrofální a předražená služba.

TX 200 vs. HW - z HW jsem nestřílel, jen držel v ruce, ale na fórech je HW spoušť považovaná za lepší, TX má podle mě o fous lépe zpracované železo a o parník lépe udělané dřevo (pro mě nejenom vzhledově, ale se mi i líp drží).

Moje TX HC - Exacty 4,51 mi lítaj pořád kolem 16J. Včera jsem se stavil v Militarii ve Wroclawi a koupil jsem si tam "sportovní kompensátor určený ke zpřesnění střelby" :wink: . Hned večer jsem ho zkusil. Zbraň je přesnější cca o 0,523% , ale sousedi budou o 100% spokojenější :). Na tý tlustý hlavni to nevypadá zas tak blbě, ale flinta ztrácí to kouzlo krátké karabiny a navíc se mi nevejde do futrálu ...


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 19 čer 2008 10:21

To s tou pojistkou a třetí rukou u nabíjení potvrzuju. Ta pojistka se dá zmáčknout dost obtížně a v leže je to prakticky nemožné. Podle mě by měla být umístěna na druhé straně, pak by to bylo v pořádku. Ale co čekat od anglánů, co ani neví po které straně silnice se má jezdit, že? :lol:
Jinak si myslím, že jsou si s HW97 hodně podobné. AA je o něco menší a lehčí a pažba se lépe drží. Pojistku proti výstřelu mají umístěnou obě stejně - blbě. Spoušť mi přišla celkem podobná a docela dobrá (zvlášť to vynikne v porovnání s Dianou). Zpracování železa je na stejné vysoké úrovni. AA má hezčí rytinu. HW zase existuje v mnohem více variantách na výběr. Vzhledově a držením u mě vyhrává AA, ovládáním a chováním při střelbě HW97k.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 19 čer 2008 12:03

mozno by stacilo prehodit pazbu z TX200 na HW97 a je jasny sampion :lol:
clear43

Příspěvek od clear43 » 19 čer 2008 15:44

tom cat, medzi tymi pazbami,aspon pre mna amatera,nie je az taky rozdiel
hawecko sa mi zda presnejsie,zatial,o chvilu nasadim titaniumna tx200 uz to asi platit nebude :lol:
ale hlucnostou pri strelbe jednoznacne vyhrava hw97k a to je pre mna rozhodujuce
susedia nemusia vediet,ze 50-rocny dedo zas blazni so vzduchovkami,i ked sa vyhovaram na syna,ale ten je asi pacifista zbrane ho neinteresuju :lol:
keby som mal ja na vyber,vybrat si jednu,tak asi beriem hw 97k
inac ta ovladatelnost hawecka nie je vobec spatna a tx200hk nie je vobec lahke :wink:
dlzkou mi pripomina tx200hk nedorastene stena akoby malo este narast a hlavne ta hlaven
v kazdom pripade tx200hk je silnejsia vzduchovka a je to hlavne pocut na vystrelenej diabolke
radsej s nou moc nestrielam doma,mam pocit,ze keby to nekdo schytal co aj na 20-30m tak pri lepsom zasahu to uz nerozchodi
radsej ani neuvediem co som nameral s exactom 0,54 g
s meranim som skoncil zatial,asi som combro zle nasadil a odstrelilo mi
jeden ir snimac :twisted:
ale uz som objednal ine chrono, to combro sa neda poriadne upevnit,uz ho nechcem
hawecko mam ale radsej,je to moj milacik
skusim tento rok este nejaku dianu,ale pochybujem ze bude o kozy pred haweckom

... hm a tx200hk jemne kope pri vystrele,hw97k kope tak o 50 % menej
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 19 čer 2008 18:27

dufam ze na zraz zoberies obe, musim to vlastnorucne porovnat

a to combro nevyhadzuj, mozno sa este bude dat na daco pouzit :D
clear43

Příspěvek od clear43 » 19 čer 2008 18:56

beriem obe , combro predam,ten ir snimac tam jeho krytka vyletela
no a uz je tx200hc presnejsia ,20 min montaze a lita to jednou dirou 8)
ale to titanium je dlhe
clear43

Příspěvek od clear43 » 30 čer 2008 17:14

na zraze v sobotu mi syn jemne skazil tx 200hc
odtrhol cocking shoe - natahovaciu boticku teda to co drzi v utrobach vzduchovky natahovaciu paku
vdaka fifa ,ktory ju rychlo rozobral a diagnostikoval chybu som mohol poslat
mail este ten vecer na air arms
odpoved z air arms ,bleskova dnes - nakolko mame vasu adresu,part no 285 will send you at once
teda trochu iny pristup ako v bare

inac sa vam to stane ked nebudete tlacit ten cierny cudlik pri nabijani
len nechapem ze to 480x zatlacil pri nabijani a raz odtrhol zarazku
:x
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 30 čer 2008 23:05

podla mna to mohlo byt aj tym ako v tom teple zacala zrazu dieselovat , mohol to spravit prave dieseling, ked vrhlo piest dozadu...
fakt neviem, je to len jedna z teorii, dalsou je napriklad aj vada materialu... nema ale zmysel to zistovat, zaplatit znalca by bolo drahsie ako nahradna suciastka a postovne.

vidis, hovoril som ze sa hned ozvu, som zedavy co budu pytat za tu suciastku o rozmere 0,5x1cm :wink:
clear43

Příspěvek od clear43 » 03 črc 2008 15:10

hosi fantazia, air arms je spickova firma co sa tyka vybavovania.
v pondelok som zaslal mail kde som ziadal nahradnu suciastku na tx200hc
a dnes ju mam uz v rukach.
fantasticky rozdiel medzi bar a air arms.
btw mail som zaslal len tak pre zaujimavost aj do baru ,ved u nich mam zaruku.
totalne sa vykaslali na mna doposial ani neodpovedali :roll:
clear43

Příspěvek od clear43 » 03 črc 2008 15:33

vidis, hovoril som ze sa hned ozvu, som zedavy co budu pytat za tu suciastku o rozmere 0,5x1cm
nepytali nic,dokonca ani postovne, vsetko free
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 03 črc 2008 15:47

tomu sa fakt povie sluzba zakaznikom

po vymontovani tej poskodenej suciastky bude aj lepsie vidiet kde sa stala chyba, ked uz to budes mat rozobrane, urcite bude dobre skontrolovat piest a tesnenie piestu, mohlo by na nom byt vidno ako ho to dieslovanie nacalo, aj ked som presvedceny ze bude uplne v poriadku.

tak uz sa len dohodnut s Fifom na tej oprave, ak sa bude dat, rad by som sa toho zucastnil. Som fakt na tie vnutornosti zvedavy ako je to s tou kvalitou materialu.
clear43

Příspěvek od clear43 » 03 črc 2008 16:30

na buduci tyzden utorok mu to tam veziem, mozes prist
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

..

Příspěvek od Patrik V » 05 črc 2008 17:45

Kdo by měl zájem, mám jednu AA TX 200 HC v bazaru.
CZ 200S (CZ750S2M1)
clear43

Příspěvek od clear43 » 06 črc 2008 11:51

Vdaka fifovi tx200 hc opat pali. Asi za 20 min rozobrana,vymenena zarazka a zlozena. Ked sa to vie tak je to hracka.
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

...

Příspěvek od Patrik V » 07 črc 2008 12:15

Krasavice...
Přílohy
IMG_9430a.JPG
IMG_9441a.JPG
CZ 200S (CZ750S2M1)
Odpovědět