Air Arms EV2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 08 čer 2008 12:36

Také bych poprosil o nastřely resp. soustřely . Tak desetkrát po pěti ranách. Nemusíš do terče stačí papír A4 a udělej si tam třeba křížky. Střelivo Heavy a v bezvětří aby to něco o něčem a někom řeklo :). Ne to byla legrace jde mi o posouzení přesností té sexybomby :)


Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 08 čer 2008 16:43

Tečíky by byly ... ale včera rozhodně nepanovalo bezvětří včera se nastřílet nedalo, když nefučelo a byly nademnou všichni svatí tak padaly dvojstřely tedy bylo jich asi 8, na 10.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 09 čer 2008 00:27

A jeste jeden ji mel v ruce.
Nahodou jsem se dostal za klukama a samozrejme neodolal.
Alexxxus byl hodnej a nechal mi se pomazlit s Evem.

Pripadal jsem si jako ve filmu "Ja robot" nebo A.I.
Ta flinta je postavena na jednom slove. Dokonalost.
Teda spis vic slov. Nekompromisni elegantni dokonalost.

Kdyz pouzijete kvalitni strelivo, jediny kdo udela chybu, je strelec.
Drzel jsem ji poprve v ruce a strilel na terc na 30m.
Vlastne poprve v zivote s optikou na terc.
Nepadla mi jako ulita(coz je samozrejme, nebyla moje, musi padnout Alexxxovi) ale neprijemna nebyla.
Docela slusne foukalo.
Dal jsem asi 7ran na terc. Nebyl zadny soustrel, ale vsechny rany se dotykaly, az na jednu, ktera byla uplne mimo.
Tak jsem si rikal, ze jsem dost levej. Ale pak jsem zjistil od kluku, ze to je diabolkama. Bohuzel se moc nevyvedly.

A zbran samotna:
Spoust je, ja vlastne nevim jaka je. Vubec na ni nemusite myslet, ja bych ji vubec nemenil ani nesestelovaval. Proste jsem ji nevnima, jen spostel. Fantasticka.
Nabijeni je pro Alexxxe asi peklo. Precejen mam proti nemu rucicky. Tak ze pro mne zadny problem, a na chod paky a jehly zaveru jsem se nemohl vynadivat. Lehke a presne. Slovo vule asi ve fabrice neznaji.
Pazba se vyborne drzi, jen jsem nezkousel strilet ve stoje, tak nevim jak je vyvazena, ale asi nic, co by mne nemyle prekvapilo.
Zpracovani je jako od modelare. Troufam si ric, ze nelze najit kaz. Ani zadnou drobnost co by sla udelat, vylestit, vyhladit lepe.
Pri vystrelu neni slyset zadne fouknuti, ani tlesknuti. Jen krasne puf.
Kompenzator nenni jen ozdoba. A zasoba vzduchu je uz dostacujici, i pro Alexxxe.

Drzel jsem v ruce vzduchovku, co ma parametry zavodni flinty. Vypada nadherne a presto se da jeste "rozumne" koupit.
A hlavne, nechtejte ji porovnavat s ostatnima o kterych se tu doposut psalo. Tohle je opravdu o LEVEL dal.

Diky Alexxx a gratuluju, je to nadherna holka. :wink:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 čer 2008 01:05

Asi tak nějak jak píše o úříspěvek výše Stalker, je to o level jinde. Kamarád kterej se mnou střílí z pistole, se mně ptal rejpal do tebe Kubajz jako ty do něho na to jeho HW ??? ( Ond obře zná můj názor ) Říkám mu "ne proč by mněl rejpat - tahle flinta nemá kompromis" Jediná připomínka byla od Barryse " nemá nabíječ " bude to znít hnusně JE MI TO FUK nějak mně nevzrušujou dvoustovkářovy připomínky ... Mám prsty jak kolíky do betonu to je fakt, ale dneska jsem si byl zabouchat ve sklepě, a můžu říct že mně už nevadí vkladání jednotlivě, alespoň mne to nutí k opravdu mířené střelbě a ono je to pak také nádherné na 65 metrů co rána to broková patrona v trapu, tedy ne všechny ale 20 z 21 pokusů. Tedy ty patrony jsem střílel včera sklep máme jen 37 + 3 metry na zalehnutí.
Ale ozkoušel jsem si střílení na ty špejle, 6 špejlí, 8 ran, pak jsem si dal práci s ustřelováním špejle přilepené pod úhlem 45stupňů, 10 pokusů na 6 místech přestelená špejle na 3 olízlá, vše na 25 metrů. Blbinky no...

Add kompenzáor - tahle flinta má opravdu kompenzátor - žádnej tlumič není potřeba - ono to fakt dělá jen PUF - - - PUF - - - PUF, kompenzátor je ventilovaný 3 příčnými otvory pod úhlem cca 15 stupňů, z čela kompenzátoru je v materiálu zapuštěný "ořez turbulence" ( to je můj terminus technikus ), momentálně nemám ambice na super přesnou střelbu, diabolky z JSB mne tedy teď pěkně zklamali, můj svědek Kubajz potvrdí ža takové zmetky v krabičce S1 by nepřál ani nepříteli, každá druhá měla košilku diabolky jak okousanou od myší :-) lítalo to katastroficky, při střelbě jsem měl nastřílíno na 6 terčíkach cca 110 a ostaní lítalo admin promine do "hoven" prostě dostat to do 5 kola byl problém - než jsem si prohlídnul diabolky tak jsem myslel že jsem si hnul z optikou nebo něco - prostě NEPODAROK jak by řekli slovenští kolegové. Ale na plinking jsou dobrý až dost.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
sniper elite
Příspěvky: 81
Registrován: 22 bře 2008 22:05
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sniper elite » 09 čer 2008 04:35

Kazdopadne dobra koupe-v cr se asi nic neda podobneho sehnat ze?Kdyz se podivam na vargovy stranky tak za podobnou cenu se mi libi asi jen steyer lg110 ale je o 5500,-drazsi-tj38500,- a za tu cenu clovek shani auta-sice jen na dojeti ale je to poradna palka ale zase znam ten pocit kdyz clovek drzi dobrou vzduchovku-dostala se mi na zavodech do rukou anschutz2002 nebo treba feinwerkbau603 z napinaci pakou, jsou to mene vykonejsi zbrane ale bomba
sniper elite
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 čer 2008 05:11

Je pravdou že mně EVo přišlo na 33tisíc ale je taky pravdou že v Polsku stoji na naše 45000 a je na 99,99 % jasné že Varga by EVo přivezl tak za 55000. Takže cenově vlastně nejen cenově je ta puška plně srovnatelná s Steyrem nebo jinejma flintama co nabízí. Vím jak jsou ceny na českém trhu nesmyslně nahulený. Teď odbočím scháním dobrej systém na molážku jedno vím jistě od Vargy fakt lauf kupovat nebudu :-) Když vím za kolik je ke koupi mimo ČR :twisted:
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 09 čer 2008 14:19

Ono s těma cenama u Vargy je to celé nějaké divné. Třeba Steyr LG110 tam má ještě levnější než v BAR. Zato Anschutze tam má o 10tis dražší.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
sniper elite
Příspěvky: 81
Registrován: 22 bře 2008 22:05
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sniper elite » 09 čer 2008 14:45

no jo anschutz ve svete zbrani mas jak rols roice ve svete aut-platis za znacku,ale jinac anschutz ma hodne kvalitni zbrane ve vzpu jsou hodne castymy zbrani spolecne s feinwerkbau-takovy tauky uz clovek potkava na zavodech jen zridka
sniper elite
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 09 čer 2008 16:39

Tak jsem premyslel, co se da na tehle flinte jeste zlepsit.
A uz to mam.....muze se zlepsovat strelec. Nic jineho mne moc nenapada.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 09 čer 2008 19:00

Mně připada že v BAR maji levnejší především věci které nejsou vyraběné v německu :-) A Varga ? To jméno mně zanechává jen trpký úsměv na rtech.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
duchain
Příspěvky: 32
Registrován: 14 dub 2008 15:31

Příspěvek od duchain » 09 čer 2008 19:08

Ted prohížím tohle vlákno,na to že je to jen puška "na diabolky" a ne ostrá,je naprosto nádherná "super".
Gratuluju :lol: preji jen samé nej.
sniper elite
Příspěvky: 81
Registrován: 22 bře 2008 22:05
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sniper elite » 09 čer 2008 20:12

to jo u vargy je fakt draho ale jinac bych si i u nej vybral nejakou flintu
sniper elite
Luboš
Příspěvky: 48
Registrován: 29 bře 2008 12:44

Air Arms EV2 MKII

Příspěvek od Luboš » 11 čer 2008 09:22

Ahoj Alexxxus mna zaujima na aky maximalny vykon sa da natuniť či sa da stoho vytlačiť 380m/s alebo viac ak to fizikalne zakony povoluju lebo je to vraj pri pcp maximum oprav ma ak to tak nieje. A pri tych 16J ti da 100 alebo 130 vystrelov a zasobnik vzduchu je menši alebo rovnaky ako pri s410. Jednoducho mna zaujima vzdy maximalny vykon a samozrejme apsolutna presnusť napiš čo vieš dakujem.
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

gratulace

Příspěvek od retrros » 11 čer 2008 10:19

tajese pripojuji ked gratulantum. krasny kousek ajeste lepsi parametry. s takove bych se bal i vystrelit. preju hodne streleckych uspechu. a co tvoje druha polovicka? nezarli na tvou novou pritelkyni?
slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 11 čer 2008 11:11

2 Luboš, zatím ji nechám v 16ti joule, kouzlo nějakych 160ti ran je neskutečné maso, na 65 metrů přesná je až běda. Koupil jsem ji na FT a na to mně bude stačit myslím bohatě. Add žárlení drahé polovičky, momentálně není v čechách tak nežárlí, a hlavně taky střílí takže ani nebude žárlit.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět