.44 Magnum nebo 6.35 mm

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 11:09

Fakt jsi si měl vybrat raději tu malorážku,jak jsem ti radil! Kamarád ti totiž neřekl celou pravdu o stříbrných zbraních, pokud si totiž jako první opravdovou zbraň koupíš cokoli stříbrného, hrozí ti velké nebezpečí !!!! Je-li však tvoje rozhodnutí nezvratné, tak si alespoň uprav dioptrické brýle proti roztříštění případnou zbloudilou střelou a to tak, že vnější i vnitřní stranu skel přelepíš lepící páskou ve vícero vrstvách, ideální je transparentní matná od 3M (proti odleskům) popř. kobercová složená z plastové fólie a textilní kostry odolné proti protržení. Pásky můžeš pro dosažení zvýžené odolnosti také navzájem kombinovat. Víc už pro tebe asi udělat nemohu, na každý pád si to ale prosím určitě zkus ještě rozmyslet !


Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 11:27

To s tou paskou je znama a davno vyzkousena vec. Ja to dal loni k vanocum moji tchyni (taky nosila stribrne veci!)... Jo a asi to uklidnuje, ponevadz na me od te doby uz ani nepromluvila. (pravda... mozna jsem ji to nemel omotat i kolem cele hlavy ... a pak 100 otocek je asi hodne)
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 13:38

... si tady děláš prdel z tchýně a přitom ji neřekneš jinak než "maminko" ....
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 20:10

Tady si dela prdel kde kdo a z kde ceho... tak nevidim duvod pro ne z tchyne. Tak stastne a vesele vanoce pratele!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 24 pro 2004 12:12

ahoj, tak včera sem si byl koupit tu stříbrnou 6.35, je úžasná, mám z ní obrovskou radost. Už se nemůžu dočkat, až jí večer najdu pod stromečkem! Celou noc sem nespal, jak sem se na dnešek těšil, fakt, jak malej kluk! Byl jsem ji kupovat s tátou a táta ji hned jak zaplatil schoval do igelitky, takže sem si ji nestačil pořádně prohlédnout. Už se nemůžu dočkat, až půjdu v pondělí na střelnici! Doufám, že bude velmi přesná i na takovejch 25 m. Myslím, že by měla být, když z .22 střílej i na 50 m a to je daleko menší ráže, než moje 6.35. Přeji všem veselé Vánoce! A abyste dostali pod stromečkem hodně pistolí a nábojů!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 05 led 2005 22:42

Ty jseš úplně mimo kámo, buď si děláš prdel, nebo jsi na tom fakt zle. nechápu jak někdo kdo může mít zbroják se ptá na takové kraviny. 6.35 je ráže neslapší jakou znám a 44 magnum je jedna z nejvýkon. a to snad znájí i děti v mateřské škole. Lov 21, to je vzduchovka, to sem snad ani nepleť. Pokud ti mohu radit, tak vrať zbroják a choď si střílet ze vzduchovky a nikomu se aspoň nic nestane.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 25 led 2005 11:48

Drak
Parádní parodie. Jenom občas mě napadlo, že by to ten chlapík myslel vážně. :)
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 06 úno 2005 10:38

Tak už sem zase tu. Mám pro někoho dobrou a pro někoho špatnou zprávu. Jak ste mi radili, že ta 6.35 je spatna, ze si ji nemam kupovat, tak pro ně mám tu dobrou - prodal sem jí! A pro ty co mi tady psali, abych vrátil ZP (nechápu) tak pro ně mám špatnou protože sem si něco doplatil a koupil .44 Magnum od Astry. Sehnal sem jí za pouhých 3 500 Kč, to si myslim, že je supr cena, sice už je hodně zrezlá (na těch popraskanejch místech), ale popraskaná je snad jen povrchově. tak sem jí vzal domů a dal trošku do kupy - obrousil sem jí skelným papírem a natřel ji takovou tou stříbrnou barvou na letadélka (modely), sice to nevypadá jako chrom, ale stříbrná tedy je, tou barvou se překryly ty prasklinky a je jak nová. Už sem si byl koupit i náboje a to mě trošku šokovala ta jejich cena, jsou mnohem drazší než do 6.35, ale asi to bude stát za to, protože sou mnohem větší. No uvidíme, ve středu se snad dostanu na střelnici tak to vyzkoušim a dám vědět. Jestli máte někdo zkušenosti s touto ráží, tak mi prosím napište nějaké své doporučení na údržbu a tak. Děkuji
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 06 úno 2005 21:59

Uděll jsi dobře, že jsi tu rezavou pistoli natřel stříbřenkou. Barvy jsi asi moc nespotřeboval, zbytkem můžeš natřít přeba rouru od kamen. Doufám, že jsi kopil tu stříbřenku tepelně odolnou, pistole se trochui zahřívá. Stříbrná barva na vánoční ozdoby není pro tyto účely nejvhodnější. Jinak hodně zdaru. A na karneval do Ria nepojedeš?
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 08 úno 2005 20:49

No jestli má ten tvůj kvér nějaký praskliny, tak to sem zvědavej, až si z něho vystřelíš, jestli ještě budeš moct mačkat klávesnici :) a napsat nám tu zas nějakou veselou zprávu!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 08 úno 2005 21:10

Von ma praskliny tak leda v koutcich ust... coz ma z toho jak se doma u monitoru reze smichy....
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 21:08

Tak dneska jsem byl na té střelnici. Bylo to úžasný, to se vůbec s tou 6.35 nedá srovnat fakt, 44. mag, je prostě .44 mag to je marný. Dělá to hroznej kravál! Na 6,35 mě stačily takový ty molitanový špunty do uší, ale u této zbraně sem po pár výstřelech zjistil, že to nestačí. Doteďka mě hvízdá v uších, ale stálo to za to. Střílel sem na 15 metrů a vždy sem trefil terč (pistolový-papírový) s tou malou pistolkou sem občas minul. Měl sem s sebou i šroubováček, tak sem se jí pokoušel nastřelit. Zdálo se mi že zanáší kousek do prava, tak sem pootočil tim šroupkem, aby se to hledí šouplo doprava, tím by to logicky mělo začít střílet do leva. Ale nevím, měl sem rozptyl tak 30 centimetrů, což si myslím, že už je celkem obstojné. Ale stejně i po korekci šroubováčkem to lítalo vesměs na všechny strany. Tak bych potřeboval poradit, jak s tim šroubovat, aby to střílelo rovně. A chtěl sem se zeptat kolik tak výstřelů je potřeba na precizní nastřelení zbraně? Vystřelil sem asi 70 nábojů (třicet sem si schoval do foroty domů) a šrouboval sem jak zběsilej, ale stejně se mi zdá, že by to chtělo trošku poladit. Děkuji za rady
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 úno 2005 22:05

Vazeny pane, velice ocenuji Vas smysl pro humor.. je to strasne fajn, ze sem lidi nepisi jen vazne myslene kraviny :-( ... opravdu me vzdy potesi, kdyz si prectu nejakou opravdovou a vazne myslenou grotesku :-))) SUPER ... Ale abych Vas zase moc neprechvalil, tak Vam musim rici, ze vse ma svuj cas... a ze i serial DALLAS jednou zkoncil. Zkuste se nad tim zamyslet. Jinak nic osobniho proti Vam.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 26 úno 2005 20:05

Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 27 úno 2005 11:31

No podívej se na to z pohledu ceny munice. Zatímco ,44 Magnum stojí na střelnici 20 Kč a 6,35 mm zase 6 Kč. Zdroj je ceník Gun clubu (http://www.gunclub.cz/cenik.php?origin= ... =strelnice), takže reálně budou ceny trochu níž. Střílet na střelnici pravidelně z ,44 Magum, to musíš mít velice dobrý zdroj peněz.
Odpovědět