3 HFT zavod Ceska Krysa

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

mmoobbyy
Příspěvky: 98
Registrován: 06 bře 2012 19:09
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 HFT závod Česká Krysa

Příspěvek od mmoobbyy » 29 črc 2012 21:28

Opět prima akce. I to vedro se v lese dalo přežít. Škoda, že jsem nic netrefil. Teda trefil, spoustu větví a dokonce i strom, a to jsem na něj ani nemířil. Jedna sklopka v takovém úhlu, že skrz killzónu byla vidět jenom díra. Strom od smůly, ještě jsem zalepenej až za ušima. A ta střelba z okopu s nohou za uchem :lol: Už se těším, co bude příště :D


Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: 3 HFT závod Česká Krysa

Příspěvek od Tomayo » 29 črc 2012 22:43

Po dlouhe strelecke odmlce ocenuji moc pekne pripraveny zavod, ocenuji redukce killzon a dve kola - kazde jine. Taky soucet vysledku z obou dvou kol mi prijde fajn...

teplo ukrutne...vypil jsem 6 litru vody a jen jednou byl na WC a to az doma :)

cesta zpet byla snad jeste vetsi zazitek jak krysa.....stromy padle na ceste, lijak jak .... , na silnici asi 6cm vody...kdo se dival na zpravy asi ma predstavu...i tak jsem to dal domu o 20minut rychleji nez mi rikala pani navigace :)

ps: na dva experty si zapomel co maji porad stejny nazor a byli tam :wink: na kritiku od byvaleho zavodniho strelce taky :wink: videl jsem ji uz dvakrat tentokrat jsem z ni i strilel po dlouhem premlouvani sam sebe a proste u srdce me nevzala ani malicko, ale nechme to byt. Kazdy podle chuti
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Odpovědět