Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 31 bře 2017 01:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 353 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: re
PříspěvekNapsal: 07 úno 2006 14:38 

Taky jsem si naletěl s CZ122.Bouchnul jsem z ní 3000 ran a zamával mi záchyt závěru,po opravě zhruba po 100 ranách mi začal drhnout závěr,asi všeobecně špatnej materiál,zreklamoval a úspěšně,toť má zkušenost.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2006 15:05 

Tu CZ122 má jeden můj kamarád, ale už jsem s ním dlouho nebyl střílet.
Pamatuji si, že jsme spolu šli na střelnici, hned jak ji koupil, abychom zjistili co je to zač. Musím říct, že jsme byli oba docela zhnuseni. Mně osobně se dost špatně držela, ač se to na první pohled nezdá, ta rukojeť je dost krátká. Ale tohle nebylo to nejhorší, ruku má každý jinou, každému vyhovuje něco jiného a na všechno si jde zvyknout. Nejhorší bylo, že z toho vyletěl tak každý třetí náboj. Zápalník byl zřejmě příliš krátký nebo bicí pružina příliš slabá. Závěr to natahovalo dobře, ale co z toho, když z ní nelítají včelky, že? :roll:
No a jestli se k tomu přidá ještě šitový materiál jak píše nademnou Šalamoun, tak se teda nedivím, že se přestala vyrábět.
Jako pozitivum jsem na ni tenkrát viděl, že má už v základu lištu pro připevnění doplňků.
Ani nevím co s tím ten kámoš udělal, musím se ho zeptat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 úno 2006 20:37 

CZ 122 je konstrukčně vyjíměčně složitá dvaadvacítka, ergonometricky zcela popírá požadavky na současnou pistoli (kolega říká že je "kopytozní") a já se jen divím, že se tak dlouho vyráběla. Doufám, že to ČZ neodradí a začne brzy vyrábět v téhle ráži něco lepšího. Ono by možná stačilo začít konečně dělat Kadeta s šestipalcovou hlavní a závažím!

Předmět příspěvku: Re: .22 LR do kapsy a pro zábavu
PříspěvekNapsal: 07 úno 2006 22:50 
Rimmer píše:
Zdravím,
chtěl bych si pořídit pistolku ráže .22LR, nejlépe s výměnými hlavněmi. Tak aby šla nosit po kapsách, i se s ní dalo jen tak pro zábavu zastřílet na terč. Na Walther P22 jsem zatím slyšel jen to ošklivé, ale jeho modulárnost se mi velice líbí. Neznáte někdo nějakou ekvivalentní zbraň?

Předem díky za odpověď
Nebo si kup revolver Holek s výměnými hlavněmi.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 02:00 

Pavel N. Chalan chcel ale pistol,placatu.Z Holekom mam zle skusenosti.Bol to jeden z prvich a bolo tazke z neho dostat vystrelene nabojnice.Aj po vylesteni nabojovich komor si musel zlahka poklepat na ticku vyhadzovaca drevenou ruckou srobovaku.Radsej som ho predal a kupil W P22.Aj z tou boli spociatku problemi,no po 300 vystreloch sa zabehala a od kedy cistim Plastacika KONKORom je to uz v pohode.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 09:03 

Kdyby v Uherském Brodě udělali malorážkovou pistoli se vzhledem CZ75, tak by to byl prodejní bestseller.

Jak to tak sleduji, tento typ zbraní je dneska velká móda. Se divím, že na to ještě nepřišli. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 09:40 

Kubajzz píše:
Kdyby v Uherském Brodě udělali malorážkovou pistoli se vzhledem CZ75, tak by to byl prodejní bestseller.

Jak to tak sleduji, tento typ zbraní je dneska velká móda. Se divím, že na to ještě nepřišli. :wink:

Vsak vyrabeji, Kadeta, ne?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 10:10 

To je jen adaptér.
Myslel jsem něco jako P22 nebo Mosquito.
Prostě lehká levná malorážková pistole s jednořadým zásobníkem, vzhledově připomínající pětasedmu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 10:36 

Kubajzz píše:
To je jen adaptér.
Prostě lehká levná malorážková pistole s jednořadým zásobníkem, vzhledově připomínající pětasedmu.

Ve ve standartni verzi ji vyrabeji take, je to CZ75 Kadet. Mrkni na jejich stranky.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 10:37 

pekna malorazka by bola z CZ75 Compakt,alebo RAMI. No asi by mala vysoku cenu a stala by sa leziakom.

Předmět příspěvku: Re
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 10:43 

Věřím,že by dali na prdel i malorážce v CZUB,ostatně o kvalitě svých současných výrobků podávají neustále negativní reklamu,ale asi jim to nevadí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 10:55 

xlibor píše:
Kubajzz píše:
To je jen adaptér.

Ve ve standartni verzi ji vyrabeji take, je to CZ75 Kadet. Mrkni na jejich stranky.

To je pořád adaptér na normální pistoli. :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 11:02 

Kubajzz píše:
xlibor píše:
Kubajzz píše:
To je jen adaptér.

To je pořád adaptér na normální pistoli. :?

No to je sice je, ale nemusis kupovat "klasiku" a pak k ni adapter, proste vezmes svych 1x000,- a koupis si malorazkovou CZ75 :wink: .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 11:24 

xlibor píše:
...No to je sice je, ale nemusis kupovat "klasiku" a pak k ni adapter, proste vezmes svych 1x000,- a koupis si malorazkovou CZ75 :wink: .

Aspoň, že to prodávají takhle. :wink:
Ale stejně to není to, co jsem myslel. Je to normální velká a těžká pistole. A navíc ta cena přes 16tis. :? :shock:
Měla by to být zmenšenina - malá hmotnost, úzký tvar, jednoduchý dynamický závěr, prostě zbraň pro zábavnou střelbu.
Za cenu těch P22 a Moskytů tj. kolem 7-8tis.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2006 12:33 

Kubajzz píše:
Aspoň, že to prodávají takhle. :wink:
Ale stejně to není to, co jsem myslel. Je to normální velká a těžká pistole. A navíc ta cena přes 16tis. :? :shock:
Měla by to být zmenšenina - malá hmotnost, úzký tvar, jednoduchý dynamický závěr, prostě zbraň pro zábavnou střelbu.
Za cenu těch P22 a Moskytů tj. kolem 7-8tis.

Cena, to je zase druha vec. Ale jinak mas pravdu, ty penize bych za to nikdy nedal.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 353 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina