Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 25 kvě 2017 23:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2006 13:41 

Když to tak čtu, myslím, že zkušenosti uživatelů CZ jsou celkově docela smutný :cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 dub 2006 13:51 
Ono to zas neni tak zly viděl sem spousty čezet starych i novych jak šlapou v poho. Spis me prinde ta zbran na to jaka je, aspon tak o tri ctyry litry predrazena. Hlavne ty novy p-xx. Dat za to dvacet litru to trochu prehnali.

Předmět příspěvku: předražený?!
PříspěvekNapsal: 17 dub 2006 21:08 

no ono jak se to vezme, pokud už by do toho nikdo nemusel tak ok, ale pokd se to s... je to někde vyšlukovaný .. a myslím že v poslední době budou hodně kvalitní .. dojelo pčr tak se kopou do p ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 10:40 

Moc jsem litoval, že mi tato pistolka za tak směšnou cenu utekla. Když vidím ty neskutečný problémy, tak mě to už nemrzí.Ale jak už má bába vždycky říkala ,,levně koupený, dvakrát placený".
Zdravím také všechny šmelináře s cenama 9litrů atd. Ať vám pánové pistolky zůstanou doma a mějte z nich radost. Dobře jste investovali.

Předmět příspěvku: re Zdeněk
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 18:15 

no neřekl bych že jsou stím takové problémy... já a spousta lidí je v poho ... tvoje názory mohou být skreslené ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 18:25 

strozd: kolik Ti CZUB platí za tu neustálou reklamu? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 19:19 

Proč by někomu měli platit? Já jsem s RAMI taky spokojený. Prostě by sis měl přiznat, že některým ta zbraň holt vyhovuje :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 19:41 

Ares: Já mám čízy2. S oběma jsem spokojenej, ale to bude tím, že na jednu sem měl šťastnou ruku a druhá je poměrně solidní tuning. Kolega tady neustále pěje ódy na kvalitu čezet, ale všichni víme jak to s kvalitou je. Důležitý je mít štěstí na kus.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 dub 2006 19:45 

Ale to je řekl bych u jakéhokoli výrobce. Kdekoli se dá chytit shit. Nebudu tvrdit že RAMI je dokonalá, to ne, ale pro to, pro co jsem ji kupoval já je řekl bych plně vyhovující

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 dub 2006 08:32 
Moderátor

Pokracovani debaty o kvalite zbrani CZUB:
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=1387

Tady uz jen zase jen o RAMI.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 dub 2006 13:03 

Zdravím , jaké máte zkušenosti s RAMI 9mm LUGER.Vyskytují se tam podobné vady a potíže, nebo je to záležitost ráže 40.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2006 17:48 

Moje zkušennost s RAMI ve .40SW je následující. Když jsem s ní byl poprvé střílet, tak jsem měl sto chutí ji rovnou vyhodit - tuhá spoušť, každý druhý náboj se zasekl - a dostávat to ven bez záchytu závěru je lahůdka, špatné držení ( mám velkou ruku ). Takže jsem prohlídl fórum, poptal se Andyho co dělal za úpravy a začal to řešit. Úchop se zlepšil delším zásobníkem, teď je to ok, upravila se náběhová hrana do hlavně, rozšířili se v horní části oba zásobníky a zároveň se upravila v zásobníku poloha náboje a dalo se měkčí péro. Spoušť se vyleštila. Dneska jsem s takto upravenou RAMI a se standardním střelivem SB - nepřebíjeným, nastřílel cca 60 ran, nezasekla se ani jedna a na 20 m se pistole ukázala jako docela obstojně přesná. Vše teď funguje jak má, samozřejmě mě jako zákazníka trošku nasr....lo, v jakém stavu ty zbraně opouštějí fabriku, ale na druhou stranu - za 5900,-, 1100,- zásobník a den práce to stálo. Jediné co ještě pozoruji je, že nábojnice není označená v ideálním středu, ale cca 0,5 mm k jedné straně, ale jak jsem psal, všechny náboje vystřeleny OK a při přebití to nedeformuje střelu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2006 08:20 
Odborník na zbraně

Tak to ja jsem s RAMI ve .40SW take bez zachytu mel trochu jine zkusenosti.
Problem byl akorat se slabou laboraci naboju Magtech - RAMI vzhledem k silne vratne pruzine neprebijela (tzn. vystrelila, ale ve zbrani zustal stary naboj). Se S&B jsem pak nemel jedinej problem - vsechno to vystrelilo, vsechno to prebilo.
Ale rovnou bych mel dotaz - delsi zasobnik - kde se da sehnat? Pac kompaktni CZ75 se nedela v razi .40SW a kdyz se da z dospele CZ75, tak uz mi to prijde jako kdyz je na Glocku 33kovej zasobnik...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2006 08:51 

Zásobník na RAMI jsem objednával ve firmě CEVOX - Pardubice - http://www.cevoxhunt.cz/cs/, cena cca 1050,-Kč vč.DPH jestli si to dobře pamatuju

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2006 20:50 

Honza píše:
Úchop se zlepšil delším zásobníkem, teď je to ok, upravila se náběhová hrana do hlavně, rozšířili se v horní části oba zásobníky a zároveň se upravila v zásobníku poloha náboje a dalo se měkčí péro.

Mám podobný problém. Z čeho jsi prosím tě dal měkčí péro a jak jsi upravil polohu náboje v zásobníku? Jak jsi upravil náběhovou hranu do hlavně? Dík

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina